Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a csajomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a csajomat, hogy popsin dugjam?

Figyelt kérdés

Szeretném seggbe dugdosni a csajomat, és hogy vegyem rá erre? milyen modszerrel lehetne rávezetni, és fizikailag milyen lépésekkel haladjak a célig?

(elég vastag a farkam, kb 5,5 centi vastag, a feje is ilyesmi méretű, ez egy kizáró ok is lehet???)



#anális szex #popsi dugás
2020. febr. 27. 07:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Hihihi, szerintem legyél laza csávó vágod csótány? Tegyed a lányt négykézlábra és próbáld úgy betenni neki.

Persze ehhez olyan lány is kéne de mindegy. Nekem sikerült így megdugdosnom a régi barátnőm, illetve neki magát mert ő akarta annyira.

2020. febr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, de ha erőlteted tuti nemet mond. Inkább csak vesd fel és hagyd hogy eldöntse.
2020. febr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 orton ***** válasza:
65%
Nyugi csak az elso oraig volt meg 30p es a 13 Jozsika unotkozott azert letezik a kerdes. Nincs itt semmilyen baratno.
2020. febr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13

És ezt le is forditanád?

Ráérünk,ne siess,használd nyugodtan az ékezeteket is

2020. febr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13:

Ha tudnád hány éves vagyok, meghökkennél! Inkább Nálad a valószínű, hogy nem lehetsz több egy tininél, mert az ékezeteket és a helyesírást te sem a kommunizmusban tanultad meg (nem úgy mint én), ott ugyanis kötelező volt a kulturált írás, olvasás, és viselkedés! a tanbárok még a pedáns és picit szigorú rendszer képviselői, tanítói voltak.


Igen nem vagyok egy mai gyertek, és igen csináltam már úgy nővel, aki szerette is, és nem egyel, nem egyszer. A mostani barátnőm a legjobb mindenben, "azt" viszont nem akarja, és így ezért én kíváncsi voltam, ki mit tudna (pl. újdonságot) írni ez ügyben.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)

2020. márc. 1. 00:59
 16/16 A kérdező kommentje:
(és most ne gyere azzal a két szóval, amit fentebb elírtam! :) )
2020. márc. 1. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!