Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Akik tangát szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik tangát szerettek hordani miért jobb mint a sima bugyi?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, engem zavarna ha a popsimnál érezném a sima bugyit, a tanga pedig nem érződik, max néha nagyon belemászik a popsimba! :)
2020. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert zavarna ha a nadrágon keresztül atlatszodna a bugyinak a csikja, nem áll jól a hagyományos bugyi, nekem a tanga sokkal kényelmesebb
2020. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem látszik át a ruhán illetve nekem kényelmesebb is , ezt szoktam meg
2020. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
nekem is kényelmesebb, illetve már fura lenne ha vmi plusz anyag is takarna a fenekem a nadrágon kívül
2020. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy röntgenszemeim vannak, de én már sok nadrág alatt láttam jól kivehetően a tanga vonalát... :)
2020. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is látom a tangát nadrág alatt.

Ezért lányok ne hordjatok bugyit. :D

2020. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert az nem darabolja négy darabra a fenekem. A normál bugyi annyira bevág ott hogy olyan mintha 4 farpofám lenne a 2 helyett.
2020. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
7 azért mert dagadt vagy és zsíros a segged
2021. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban kiadja a fenék formáját, illetve nekem személy szerint ez önbizalmat is ad. :) és persze amit említettek előttem is, hogy egy ruhaneműn nem annyira üt át. Vagy ha mégis, akkor vonzóbb a kerek popsi, mint a kettémetszett :)

De ízlések és pofonok, én ezért hordom :)

2021. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Mondd el hogy még soha nem dūgtál kutyapózban, anélkül hogy elmondanád hogy még soha nem dūgtál kutyapózban
2021. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!