Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális beállítottság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális beállítottság, önmagam nem találása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Főként korombeli (24-28 éves) srácok véleményére lennék kíváncsi.

26 éves srácként fiatalon házasodtam és családot alapítottam, most várjuk második gyermekünket. Mindkettőnknek a másik volt az első, mind kapcsolatban, mind szexuális téren, és ezzel a mai napig sincs semmi gond, hiszen szeretjük egymást, és piszkosul megvan a kémia! Persze vannak különbségek a mennyiségi igényekben, de lássuk be...hol nincsenek?

A mennyiséget én részemről a kezemmel próbálom, minél hosszabban, minél változatosabban, nyilván ez egy központi elem az életemben, mert totál élvezetfüggő vagyok.

Na és erre vonatkozik a kérdés, hogy ki hogyan, s mint éli meg ezt.

Folyton szexelnék...26 évesen, mint egy 18 éves, de komolyan. Próbáltunk izgalmat belevinni, hármas és másik pár személyében, de nem jött össze, valamint próáltam olyan havert találni, aki szintén fiatal srác, és hasonlóan magasak az igényei. Akivel lehet beszélgetni, közösen kiverni (semmi több!!!), iylenek.

Gondolom ez betegnek hangzik, meg stb, de én kb ilyen barátságot szeretnék...erről mi a vélemény srácok?

Nálatok hogyan van ez a mennyiségbeli kérdés?


Hú, ez nagyon kusza lett, de remélem kiszűrhető valami.

27/f



2020. febr. 27. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"próbáltam olyan havert találni".

Pedig van sok homo aki kapható ilyenekre.

2020. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

már kilógok az én 35 évemmel, de nálunk is hasonló a család szituáció.

Megértem, nálunk is vannak időszakok, néha hónapok, amikor egyszerűen nem megy a szex, főleg gyerek/terhesség vagy hasonlók miatt. Én is maszturbációval tudom kompenzálni, vagy azzal, hogy amikor éppen van, akkor nem átlagos, hanem valami kis extrémitást viszünk bele. Mi is próbáltuk a hármast/négyest, nekünk be is jött, vicces volt, de ezek csak ritka dolgok, nem élhet az ember így, ez csak ritkán valami extra.

Sajna ez a felnőtt élet, viszont azt tudom (mások elmondása szerint), hogy ez változni fog, mert a gyerekek egyre önállóbbak lesznek és egyre több idő jut majd egymásra. A pár évet le kell nyelni és meg kell próbálnod izgalmasan tartani a kapcsolatot, hogy ne laposodjon túlságosan el.


Viszont ami nekem még átjön tőled, hogy te inkább biszex kalandokra is vágysz, nem pedig több szexre a feleségeddel. Ez egy egészen más dolog. Mert olyanra vágysz, amit a feleséged sehogy sem tud megadni. Egy többes nem ide tartozik, mert ott a lényeg, hogy valamit közösen, együtt csináltok, részese vagytok, együtt, de a két pasi felállás már veszélyes lehet!

2020. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem beteg, egyszerűen csak enyhén biszex vagy (bár relatív ki mit tart betegnek). Nem teljes köztetek a szexuális összhang, mennyiségi v. minőségi téren.

Nem gond ha rárántasz néha (ki nem?), a probléma inkább hogy kezd köztetek szexuális szakadék kialakulni. Ha ez túl tágra nyílik, akkor azt a kapcsolat fogja megsínyleni. Észre sem veszed, de feszültebb, ingerlékenyebb leszel a pároddal - 10-ből 9 kapcsolat zátonyra futásának ez áll igazából a hátterében.

Ne hagyjátok, hogy a szexuális életetek ellaposodjon!!!

2020. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!