Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mai világban vannak még ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban vannak még ilyen lányok? ..

Figyelt kérdés
Olyan lányok akik nem teszik ki mindenüket egy insta fotó kedvéért,nem mennének bele szexkapcsolatba,sem egyéjszakásba,nem 15 évesen dugtak előszőr,kedvesek,elfogadóak.

2019. aug. 21. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak természetesen, de ettől még nem lesz könnyebb a csajozás és nem fog az öledbe hullani.
2019. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Igen vannak, szerencsére elég sokan.
2019. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Igen vagyunk. Nekem nincs is instám, pedig 19 éves vagyok. :)

Egyéjszakásba soha nem mennék bele,de szexkapcsolatba talán, és 16 évesen szexeltem először

2019. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyen vagyok és a barátnőim jelentős része is.


18/L

2019. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Vannak csak nem veszik észre őket.. :) 17 vagyok soha nem próbáltam ki a cigit és soha nem voltam részeg mint más 14-15 évesen és igen büszke vagyok rá :) És még szűz vagyok nem mint a legtöbb 12 éves. Persze tisztelet a kivételnek.. És hát nem vagyok a legszebb lány de nincs rajtam 5 kilo smink.. Sok rendes lány van csak senkit nem érdekelnek mert ugye az agyonsminkelt buta lányok csak jobbak mint a normálisak..
2019. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak. Csak szinte minden fiú talál indokot, hogy miért ne velük legyen.
2019. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. De milyen alapon várod a lánytól, hogy elfogadó legyen?
2019. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Örülök,h mégiscsak vannak ilyen lányok!


Apácafétises válaszadóknak csak annyit,hogy engem zavarna személyszerint ha 15 évesen már farok járt volna benne,annyi idősen túl kicsi még ahhoz,illetve az egyéjszakás is gáz,szerintem,a szexkapcsolatot meg nem tartom túl jó dolognak,nem írom le,hogy,miért,mert egyből szétszednének engem itt,amiatt,hogy erről van véleményem.


Normális válaszokat köszönöm szépen!

2019. aug. 21. 22:13
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Az osszes igaz ram, kivéve hogy 15eves voltam mikor elvesztettem a szuzessegem. Emiatt lennek ribi? Nem hinnem...
2019. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 Hát,hogy olyannak szeressen,amilyen vagyok,ne akarjon megváltoztatni.
2019. aug. 21. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!