Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? 19/F

Figyelt kérdés

Amióta van baratnom, az egyik lanybaratomon latni lehet hogy feltekeny ra, es sokszor eszreveszem rajta hogy probalja magat elottem szandekosan szebbnek mutatni es ugymond “elcsabitani” vagy nem tudom mi ezzel a celja.


Pl ha beszelgetunk is messengeren, gyakran kuld olyan kepet, amin o direkt szepen akar kinezni, vagy olyat is szokott amin latszik h pl direkt nyomja ki a melleit (elotte sosem csinalt ilyeneket) es neha lefotozza mikor furdik a kadban, es a combjai latszanak.


Eloben meg probal “szexizni” is mikor pl nala vagyok, es igazabol egyre durvabbakat csinal es nem akarja abbahagyni.


Nem gondoltam volna hogy valaha ilyen lesz, mert egy regi jo lanybaratom volt mindig.


Mit kene tennem, hogyan kezeljem ezt le? Meg azt se mondhatom neki h ne akarjon tolem semmit, mivel konkret jelet nem mondott el nyiltan erre, de latni hogy probalja nekem minel vonzobbnak mutatni magát..


Mit gondoltok errol?


2020. febr. 27. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is bejöttél neki, csak nem merte eddig beismerni magának se talán, neked meg tuti. Vagy eddig, míg nem lett barátnőd ő sem tudta mit érez és most, hogy foglalt vagy hírtelen féltékeny lett és most lett számára is tiszta, hogy mit is érez irántad valójában...
2020. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen havernőm. Udvaroltam neki, elutasított. Lett csajom, féltékeny lett. Felhúzták magam. Már 2 éve nem beszéltünk. Pár hónapig írogatott még, de mivel soha nem válaszoltam, megunta.
2020. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez van amikor rájön valaki, hogy a lehetőség elúszott az orra előtt, utólag már kár kapálózni. Egyszerűen figyelmen kívül hagyod a próbálkozásait, úgy teszel mintha észre sem vetted volna. Ha meg konkrétan próbálkozik akkor te meg konkrétan megmondod amit szeretnél/nem szeretnél.
2020. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!