Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szopás ennyire nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szopás ennyire nagyon egyszerű dolog, vagy hogy lehet az, hogy eddig minden férfi szerint fantasztikusan csináltam es hamar el is sultek mindig?

Figyelt kérdés

2020. febr. 27. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés kapni, főleg, ha jól csinálod, ne várd, hogy órákig bírják :D
2020. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre születtél.😃
2020. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
aki szereti csinálni annak egyszerű.meg tehetséges vagy...
2020. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Valószínűleg született őstehetség vagy!
2020. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A titok szerintem, mennyire látszik rajtad, hogy élvezed amit teszel. Én csak annyit szoktam mondani, ha szoba kerül, hogy imádom a faszt és a szopás is felizgat. Amikor odakerülünk, sokszor kapom/tam meg, hogy olyan volt, mintha a gerincvelőjét is kiszívnám. És minden cseppjét lenyelem. ;)
2020. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezen én is elgondolkodtam már. Eddig szinte minden partnerem meglepődött, azt mondták nagyon jól csinálom. Volt akinek velem volt először orgazmusa szopástól. Előtte nem tudott így elmenni. Volt aki úgy meglepődött mikor élvezett, aztán rákérdeztem h mi történt:D és azt mondta sose volt még ilyen hosszú/elnyúló orgazmusa, nem is tudta hogy ilyen van, mindig csak egy pillanat volt az érzés de most több másodpercig tartott neki. Volt aki szimplán csak dícsért hogy 'fuh élete szopása volt' stb

Szóval no ego de ezek a tapasztalataim.. és kétlem hogy ez olyan nagy művészet lenne, semmi bonyolult értitek.. szóval én is elgondolkodtam ezen hogy vajon tényleg ennyire jól ráéreztem valamire vagy mások voltak ennyire bénák vagy csak kamuzott mindenki (1-2 lehet túlzott de az összes? Azt már kétlem)

Ugyhogy már ketten vagyunk akik keresik a válaszokat:D

2020. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szívesen leosztályoznám a tudásod
2020. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemben válaszolni, amíg le nem szopsz. ☺️
2020. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 és 8 nagyon cseles ;)

meg kissé.. :P

2020. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na eddig hány privát?
2020. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!