Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha édes hármasban lett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha édes hármasban lett volna részem egy párral, de a pár férfi tagja nem tudott eljönni, mégis jól sikerült a dolog, az mit jelent? 21/l

Figyelt kérdés

Tehát megbeszéltük, hogy akkor hárman szórakozunk egy kicsit, ittunk is egy keveset, de nem túl sokat, kellemesen éreztük magunkat.


Majd a pár férfi tagjának el kellett mennie és együtt maradtam a lánnyal és hát kissé ittasan, de nagyon jól elvoltunk egymással, szinte nem is hiányzott a pasija. Megtörtént amit elterveztünk, bár a párja nélkül és fantasztikus volt.


Emiatt kissé bűntudatom van és elég furán érzem magam, ez ellen lehet tenni valamit?


Ők megbeszélték a dolgot és a srácot nem zavarja, hogy megtörtént.



2019. nov. 4. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha tényleg élvezted, szerintem bi vagy. De jobb lenne józanul is kipróbálni. Semmi baj nincs ezzel egyébként :)
2019. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esett, akkor egészségedre, szerintem ne aggódj e miatt senkinek semmi rosszat nem csináltál. Az lehet ciki ha ott a pasi de a két nő csak egymással foglalkozik.
2019. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, azt leszámítva, hogy a hetero kategóriába írtad:)
2019. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ez izgalmas. Elmeséled?
2019. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Őőő, hogy jól sikerült a dolog?

(De lehet beugratós kérdés)

2019. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😘

Szándékosan nem részleteztem a dolgokat, mivel nem az aktussal kapcsolatos a kérdés, hanem az érzéseimmel. 🙂

2019. nov. 4. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szegény csórikám, ő az igazi vesztese a történetnek. mondd h a lottónyereményért ment különben ez lehetett élete legrosszabb döntése
2019. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ha azért ment volna, lehet vele tartottam volna 😄

Valami haverja lerobbant 150km-re tőlünk és érte kellett mennie

2019. nov. 5. 07:35
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Vagy így volt megbeszélve...
2021. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!