Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem lealacsonyítónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem lealacsonyítónak hogy a barátnőm füytinek hívja a péniszem?

Figyelt kérdés
fütyi,fütykös,kuki, ilyen nevekkel illeti a férfiasságomat :(
2020. febr. 27. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
igen,egy tapló,és nem néz téged ffinek.én dobnám az ilyet.nézzen le mást.f
2020. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
hány centi?
2020. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
szerintem amúgy furább lenne, ha férfiasságnak vagy pénisznek hívná mint te. ez ilyen hivatali kifejezésmód.
2020. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Sose hívtam így a barátom farkát ,én érezném magam rosszul
2020. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát nekem ilyen vérpéniszem van ami azt jelenti hogy ha áll akkor nagy, viszont lankadtan nagyon kicsi. Most én nem nagyon szoktam méregetni mert változó ugye,de lankadtan ilyen 4-5 cm lehet állva meg szerintem olyan 16-17 körül.
2020. febr. 27. 22:06
 6/20 A kérdező kommentje:
Most ez olyan mintha én azt mondanám neki hogy gyere had nyalom a nunidat :/
2020. febr. 27. 22:10
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem vicces bár én nem szoktam sehogy hívni párom farkát xd de én nem akadnék ki ha azt mondaná hogy nunim vagy bármi. Párom is azt mondta hogy nem igazán érintené meg ha ilyeneket mondanék a péniszére. Xd

21/L

2020. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Amúgy jól megvagyunk meg minden csak azért szex után ha lelankad és fekszünk még összebújva meztelenül akkor kicsit fura hogy elkezd fütyizni
2020. febr. 27. 22:19
 9/20 cseppszi ***** válasza:
88%
Igen - Te érzed csak úgy. Tudod vannak akik kedveskedő szép szavakat mondanak és ezek a szavak amiket felsoroltál pont ebbe a kategóriába tartoznak és éppen hogy pontosan a hozzád való kedvességét és szeretetét sugározzák. Ő egy ilyen széplelkű finomkodó valaki lehet (gondolom másban is ilyen)
2020. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Máskülönben elég bújós csaj szóval lehet csak a szeretet jele
2020. febr. 27. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!