Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen módon lehet elfogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon lehet elfogadni és végleg beletörődni abba, hogy nemcsak a személyiségem de a péniszem mérete is teljesen eltávolít a nőktől?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy a mérete sem ideális az erekcióval is hosszú ideje nagy gondok vannak. Már maszturbálni sincsen kedvem és nem is kívánom mert már a péniszem látványától is elmegy minden kedvem. Értelem szerűen a szexet egyáltalán nem kívánom és egyre kevésbé tudok a lányokhoz vonzódni mert a fejemben ott van, hogy ne is hitegessem magamat mert úgyis kevés lennék.

2020. febr. 23. 12:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet elfogadni, ezért még nagyon sok kérdést fogsz kiírni ide.
2020. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
60%
Ezzel a kérdéssel már beletörődtél.
2020. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
35%
Itt is faraszto mar ezt olvasni, de mikor eloben is eloadja magat egy ilyen kompelxusos pasi az mar tenyleg lelombozo. Volt benne szerencsem sajnos.
2020. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Azért nem kell álszentnek lenni. Nem ok nélkül alakult ki bennem.
2020. febr. 23. 12:35
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

Tapasztalatból beszélek, nem álszentkedem. Nekem 10 centi. Természetesen én is tele voltam komplexusokkal, de azért van némi intelligenciám, és tudtam, hogy a nők nem annyira egyszerű, primitív lények, hogy centimétereken múlik náluk, hogy kivel lesznek együtt, és kivel lesz jó a szex. Majdnem 5 éve vagyok együtt párommal, akinek elmondása szerint teljesen átlagos méretű a hüvelye (van testtudata, intimkelyhet használ,stb, tudja), és előttem volt nagyobb méretű pasival is. Mégis tökéletes a szexuális életünk, mert 1. szenvedélyen alapul, vágyunk egymásra, 2. a hüvelyi orgazmushoz nem kell hosszú farok, hiszen az érzőidegek nagyrészt pár centire a bejárattól helyezkednek el. Olvass csak el egy tampon dobozán lévő leírást, azért kell magasra feltolni a tampont, mert ott már nem lehet érezni (és magas alatt kb maximum 8-10 centit kell érteni). Mármint egyáltalán nem lehet érezni. Nem azért írom ezt, hogy meggyőzzelek, mert az ilyen embereknek rendszerint mindegy, milyen biológiai tényeket és tapasztalatokat írsz, akkor is a saját baromságaikat akarják elhinni, hogy meg tudják magyarázni a sikertelenségüket. Inkább azért írom, hogy az ilyen barom kérdések ne bizonytalanítsanak el esetleg idetévedő, tapasztalatlan fiatalokat.


Persze ha gondod van az erekcióval, az probléma, azt meg kellene oldanod, hogy valaha kielégítő szexuális életed legyen. De ennek semmi köze a méretedhez.


27F

2020. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nekem szexuális életem soha nem lesz.
2020. febr. 23. 13:06
 7/38 anonim ***** válasza:
88%
Oké. De nem a méreted miatt.
2020. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi miatt?
2020. febr. 23. 13:41
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem ismerlek. De abból, amit itt írsz elég sok probléma látszik: Férfiatlan módodon siránkozol, nem kívánod a szexet, nincs erekciód. Ezt pusztán pár sorból le lehetett szűrni. Ki tudja, mennyi ilyen problémád van még. Most írtam le, hogy 10 centis farokkal is tökéletes a szexuális életem. Akkor te miért a méretedre fogod? Gondolom, nem kisebb a tiéd 10 centinél...
2020. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Elvileg 14 cm körül van de nem vagyok benne biztos. Én úgy ahogy vagyok férfiatlan vagyok. Nincsen bennem semmi olyan ami vonzó lenne a lányok számára.
2020. febr. 23. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!