Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden fizetős dominánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fizetős dominánál kötelező az erényöv hordás két alkalom között?

Figyelt kérdés

Járok egy fizetős dominához, azt mondta h ha rendes szolgája akarok lenni vegyek magamnak egy farok ketrecet és hordjam amíg nem találkozom vele.

Vettem és amúgy mikor nála voltam és fel kellett vennem elég izgalmas volt, de azóta rajtam van. Csak fürdéshez veszem le pár naponta. Mivel levenni felvenni sem túl egyszerű. De elég kényelmetlen, nem tudok benne aludni, úszni, futni stb.

Minden domina elvárja ezt, a "komolyabb" szolgáktól?


2020. febr. 27. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Annyi eszed lenne, hogy csak akkor van rajtad, amikor dominánál vagy, majd le/felveszed otthon.

logic

2020. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kötelező minden dominánál, csak egyszerűen adott egy feladatot - leginkább azért, hogy "megfogjon" a feladat teljesítésével is magához kössön, meglegyen az ok a büntire - azaz visszamenj hozzá hogy ismét keressen rajtad.
2020. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!