Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyi idő volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi idő volt a legrövidebb és a leghosszabb orál, amit adtatok?

Figyelt kérdés
Melyik miért volt rövid/hosszú. Élveztétek?
2020. febr. 28. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
rövid 2-3 perc volt mert gyorsan elsült a barátom, a hosszú pedig olyan 45 perc körüli lehetett
2020. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leghosszabb nem'tom, nem néztem az órát, legrövidebb: kb. 3 húzás és elsült a pasi.
2020. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor te tudsz valamit!!
2020. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A leghosszabb az több, mint 2 óra volt (nagyon pontosan le lehet mérni, elindítottunk egy filmet, gyakorlatilag akkor elkezdtem szopni, amikor felhangzott a zene, szerintem még egy jelenetet sem néztünk meg belőle, és már rég a stáblista ment, mire befejezte végre). Ez nekem egyáltalán nem tetszett, borzasztó fárasztó volt, és egyszerűen nem értettem, hogy bármit csinálok, neki miért nem jó. Élvezte, gondolom, de el nem élvezett, és ez engem baromira frusztrált. Főleg, hogy több, mint 2 óra alatt azért erősen el is fáradtam, fájt az állkapcsom, szóval nekem ez a leghosszabb és egyben legrosszabb orálozós élményem volt valaha.


A legrövidebb idő az max fél-1 perc lehetett. Az már sokkal jobban tetszett :D

2020. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legrovidebb az 3 perc volt leghosszabb 1,5 ora
2020. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orákon keresztül folyamatosan szopni???? Nincs ebben nagy adag tulzás? Ha a negyede igaz, az is borzaszto sok, fáraszto!
2020. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 én lennék a legboldogabb ember, ha túloznék. Jól mondod, borzasztó sok ennyi ideig orálozni. Megjegyzem a sráccal többet nem találkoztunk. Pedig ő nagyon szerette volna valamiért.


#4 voltam.

2020. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!