Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, meglátásotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, meglátásotok szerint melyik pózban bírják a pasik legrövidebb ideig a szexet és melyikben leghosszabb ideig?

Figyelt kérdés

Tudom, nehét kédés, de mit tapasztaltatok?

Kort, partnerszámot és nemet is írjatok.


2018. aug. 21. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem mikor én hason fekszem, a párom pedig rajtam a puncimban. De nem sokáig bírja. 30/P
2018. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagyis:30/L
2018. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem kutyaban ha nem fogna vissza magat, 2 perc alatt elelvezne. Legjosszabb? Nem tudom. A tobbi az nagyjabol hasonlo. De nincs gondunk azzal, hogy tul koran elelvezne.

29N

2018. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

pasiként sorrend, elől ami rövid ideig bírom (nem azért mert kellemetlen, hanem mert annyira jó érzés), hátul amit könnyen tudok kontrollálni:


- állva, hátulról (pl zuhany)

- hanyatt fekve hátulról

- állva szemből

- kanál

- belém ül hátulról

- kutya

- misszionárius

- lovagló

- a nő ül, te állsz szemből (pl asztalon a nő, szembe veled)

2018. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férjem akkor bírja legrövidebb ideig miközben vibrátorral elégit ki engem és én orálisan kényeztettem közben a farkát és a heréit is. Akkor kb max 5 perc alatt elmegy. A többi pózban tovább birja.
2018. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom kontrollálni magamat, de a lovaglópózt nagyon nehezen. Mert ott mindig a nő irányít, volt rá példa, hogy szóltam hogy álljunk le, megálltunk, de helyezkedett a kisasszony egyet és annyi plusz inger már elég is volt. Kutyapózba viszont szinte a végtelenségig elbírom húzni, volt már rá példa, hogy annyi ideig tartott, hogy a végén már el se tudtam menni. A misszionárius ilyen átlagos. Mást még nagyon nem csináltam.
2018. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
leghamarabb kutya poz. imadom a baratnom popsijat markolni es a farkamra huzni. o is imadja ;)
2018. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!