Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt már rá példa, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már rá példa, hogy véletlen szexeltetek travival?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy buliban ittas voltál és ezérr vagy csak elcsábított egy és csak későn vetted észre, hogy pasi.

2020. febr. 28. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem...vagy meleg vagy vagy nem..
2020. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
a melegek nem szexelnek travival
2020. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Olyan volt, hogy részeg voltam egy lánnyal beszélgettem.


Mindig tökéletesen haladt és feljött a transszexualitás téma.


Momentumos találkozóról jött a lány, így elő vettem az erősen progresszív énemet, de közben nagyon részeg is volt.


Így elkezdtem mondani, hogy olyan szinten nincs bajom velük, hogy ha véletlenűl kiderülne egy nőről az ágyban, hogy transznemű akkor folytatnám.


(Engem is meglepett, hogy rögtön erre ugrottam)


Mindegy a lány "megkereste a barátait" :D és nem lett semmi sem belőle.


Amúgy a témánál maradva szívesen kipróbálnám és már volt rá több lehetőségem is, sőt 1 hónapja is akár, de kapcsolatban vagyok így elutasítottam.


Viszont csak olyannal akinek nincsenek férfi vonásai és a nemi szervén kívűl semmi sem utal arra hogy ne lenne egy amúgy gyönyörű nő.

2020. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez irreális elképzelés! Egy értelmes travi sem merné megjátszani ezt, mert főlő, hogy valaki jól elverné érte. A valóságban tudatosan, informálva, egyértelműsítve történik aktus vagy nem.
2020. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát miután már csókolóztak csak nem ütné meg senki. Főleg, ha felizgult már a férfi.
2020. febr. 28. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az, Torrente vezessen minket utunkon! :D
2020. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!