Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elérni egyszerűb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni egyszerűbben a kettős orgazmust?

Figyelt kérdés
Úgy tudok csak hüvelyi és csiklói úton elmenni egyszerre, hogy egyik vibrátort a hüvelyembe teszem, másikkal a csiklómat izgatom, és közben a popsimban van egy ékszer. Ha pasi csinálja csak hüvelyi vagy csiklói úton tudok elmenni, egyszerre soha nem sikerül.

2020. febr. 29. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt barátnőmnek rendszeresen meg tudtam csinálni némi gyakorlás után, nagyon oda volt érte mindig. Utána kaptam is cumit érte, így mindig megvolt a motiváció :)


27F

2020. febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem a hogyanra vonatkozik.
2020. febr. 29. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy egyik vibrátort tedd a hüvelyedbe, a másikkal ingereld a csiklód, a popsidba pedig tegyél egy ékszert.
2020. febr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Enélkül szeretném elérni, írtam is, hogy egyelőre csak így megy.
2020. febr. 29. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt magadnak kell kitapasztalnod, te ismered a tested, hogy mire izgulsz
2020. febr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorold ama eszközök nélkül, s egyszer csak sikerül. Nyugalomban, lágy zene, félhomály...
2020. febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!