Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miből ismeritek fel ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miből ismeritek fel ha a barátnőtöknek orgazmusa van? Nektek mivel sikerül ezt elérni?

Figyelt kérdés
A barátnőm vagy 20 perc előjátékot igényel, de én már nagyon unom, nincs kedvem minden alkalommal ugyan azt csinálni ennyi ideig... sőt van amit már meg sem csinálok mert nem szeretem. Van hogy behisztizik hogy nem is kívánom és ez nekem csak egy rutin, bezzeg ő mindig mindenét beleteszi az izgatásomba bármikor amikor kérem. És olyankor abba kell hagynom és már szexet sem akar. Elvileg már orgazmusa sincs, de ezt nem tudom, mert nyögni meg ilyenek szokott de azt mondja csak miattam játsza meg, bár nem hiszem...Mit tegyek? Nálatok miből áll az előjáték? Ti nem unjátok? Milyen technikát használtok az izgatáshoz? Nektek nem sok amennyit akar a barátnőtök?

2020. febr. 18. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Én csak akkor nyalok vagy ujjazom ha ő is igényli, azt a részét nem unom, nekem maga az aktus az uncsi neha

De mivel jo vagyok szájjal kézzel es farokkal is, ezert menetenkent 1-4 orgazmusa szokott lenni (20 perc leforgása alatt)

2020. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Na bocs elküldtem veletlen

Amugy abbol veszem estre ha elmegy hogy hangosabban vékony hangon felsikit megfeszül a teste es sokkal tobb "lé" folyik a puncijábol

2020. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne nektek külön.
2020. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mások?
2020. febr. 18. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem azt tedd hogy szakítsatok, ha ennyire különbözőek vagytok az ágyban - ez már gyakorlatilag nem működik köztetek, feleslegesen raboljátok egymás idejét.

Ja amúgy a partner légzéséből lehet észrevenni az orgazmust - de ehhez ugyebár figyelni kell rá, amihez az általad "már nagyon unom" előjáték ugyanúgy hozzátartozik mint maga az aktus.

2020. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Lanykent írok, bocsi de kB akkor téged nem érdekel a barátnőd és az o igényei... Egy lánynak el kell lazulnis. Nem egyből durr bele.. A 20 p sztem meg nem is sok. Elég bunkó dolog ez így sztem konkrétan nem érdekel téged h neki jó legyen... Sztem inkább hagyd szegény lányt ha ennyit jelent neked.
2020. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdodik a gond, hogy az ora akkor indul, mikor a pasinak merevedese van. Mi lenne, ha pikk-pakk akkor allnanak neki, mikor a nore jon ra? Nekem, ha fel vagyok izgulva, csak ugy, gondolat hatasara, nyilvan nedves is a huvelyem, csak nem veszem eszre. Melegseget, a ver pezsgeset, a huvelyizmaim ellazulasat, es azt erzem, azonnal es rogton be lehetne tenni. Na ide kell valakit eljuttatni, ha nem ez a kiindulo allapot.

Orgazmusnal rengeteg a kamu, reszben jol is esik, elvaras is. A huvelyizmok ritmikus osszehuzodasa, amit szandekos osszeszoritassal nem lehet hamisitani. Ijkent feszul meg a test, lelegzetvetel megvaltozik stb

2020. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha dugod a nődet és érzed azt az öt-hat lüktető rángást a puncijában akkor ment el. Nem összehúzást, rászorítást, ilyen idegrángás szerű erőteljes lüktetést a farkad körül.Nyalásnál meg koncentrálj a csiklójára meg nézd közben a hasát, mellkasát ahogy veszi a levegőt. Látni és érezni fogod amikor jó neki.
2021. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!