Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék ha szilikon mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha szilikon mell fétisem van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök értük. Semmi nem tud úgy lázba hozni, mint a szilikon cici. Korábban két barátnőm volt, de ők nem szerettek volna maguknak implanktátumot.


Szerintetek elítélendő amiért ilyen vágyam van? Elvárhatok ilyet nőtől, hogy legyen szilikonos melle vagy ha nincs akkor azt, hogy megcsináltassam neki?


Válaszaitok előre is köszönöm.



#mell #nő #szilikon #baraátnő
2020. febr. 29. 16:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem azok írják, hogy csalódás a szilikon, akik még nem tapintották. A mai szilikonmellek tapintása egészen természetes, és mivel teljesen feszes tőle a mell, nagyon szexi is.


A kérdezőnek írom, hogy sok lány van, aki szívesen megcsináltatná, de nem a harsány nők között találod őket, hanem a visszahúzódó, kis cicivel rendelkezők között, akiknek pont a mellük miatt nincs önbizalmuk. Én negyedik éve vagyok együtt életem szerelmével, egy könyvesboltban dolgozott eladóként, és pár hónap együtt járás után árulta el, hogy szívesen megcsináltatná a mellét. Fél évvel később azt kapta tőlem születésnapjára (+ zsírleszívást derékról), és mindketten tökéletesen meg vagyunk vele elégedve.

2020. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem azok írják, hogy csalódás a szilikon, akik még nem tapintották. A mai szilikonmellek tapintása egészen természetes, és mivel teljesen feszes tőle a mell, nagyon szexi is."


Te pedig természetes cicit nem fogtál még.

2020. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom az olyan pasikat akiknek szilikon mellű feleségük van és már soha nem foghatnak természetes, igazi melleket. 😛

Megnézném a fejüket, amikor évek múlva ki kell majd venni a szilikont, és ott lesz egy löttyedt valami… 😀

2020. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A kerdezo vagyok. A kerdesben is irtam. Volt ket baratnom es ok is termeszetesek voltak. Viszont, volt szerencsem szilikonhoz. Haaat... az elmeny osszehasonlithatatlan. Vagyis, szamomra. A szilikonos mell minden szempontbol felulmulja az eredeti cicit.
2020. márc. 1. 18:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy pár videót mellműtétekről, attól majd kiábrándulsz a szilikon mellekből. Ott fekszenek a műtőasztalon kiterítve, vagdossák őket, tömködik beléjük a szilikont, csak azért hogy megfeleljenek az ilyeneknek mint te. Persze később rájönnek majd hogy mekkora baro*ságot csináltak, De ugye meg kell felelni az elvárásoknak…
2020. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Rengeteget lattam. Es imadom. Minent imadok, ami szilikon mell. Csak kicsit sertonek talalom, a magamfajtak pejorativ ertelmu megnevezest. Szerinted beteges a vagyam, szerintem pedig ugyanolyan vagy, mint mondjuk a labfetis.
2020. márc. 1. 19:40
 17/17 anonim ***** válasza:

Szíved joga, hogy mi tetszik, csak gondolj bele abba is, hogy a fiatal lányok már így is milyen nyomásnak vannak kitéve, hogy megfeleljenek az ideálisnak hitt külsőségeknek. Hány kérdés van itt is azzal kapcsolatban, hogy a pasik miért a nagy melleket szeretik... Ha egy kis mellű lány ezt olvassa, mit gondolsz mennyire lesz szomorú, önbizalomhiányos, lelkibeteg…

Egy műanyag, szilikon mell, amit az orvosok precízen meg alkottak, sosem lehet szebb mint a természetes. Furcsa hogy neked az tetszik mégis, de szíved joga mint mondtam. De kérlek, legalább ne reklámozd.

2020. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!