Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szexeljünk végre rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szexeljünk végre rendesen is?

Figyelt kérdés
Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, de rendes szexre még nem került sor köztünk, ugyanis rettegek attól, hogy terhes leszek. Nekem nem rendszeres a menstruációm, van hogy kimarad 1-1 hónap vagy késve jön meg, pedig már nem vagyom tizenéves, 15 éve menstruálok. Hormonális védekezés szóba sem jöhet, mivel volt már trombózisom, marad a gumi. Viszont a barátom mesélte, hogy az előző kapcsolataiban volt, hogy kiszakadt vagy úgy kellett kihalászni a lányból, meg neten is olvastam ilyen történeteket. Terhesség szóba sem jöhet, jelen helyzetemben nem ott tartok még sem anyagilag, sem karrieremet illetően, később sem biztos, hogy szeretnék gyereket. Viszont mindkettőnkben tombol a vágy a másik iránt, első hetekben csak kölcsönös orális szex volt, utána -mivel elmondtam neki a félelmemet- felhozta, hogy csináljuk popsiba. Ettől nagyon féltem első hallásra, de végül belementem és rájöttem, hogy megfelelő előjátékkal nagyon kellemes tud lenni. Orális+ anális szex tehát van köztünk hetente többször is, de nagyon vágyom már punciszexre is, ugyanakkor félek a teherbeeséstől. Jó lenne valahogy nagyon minimálisra szorítani a kockázatot.
2020. márc. 1. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kúp? Vagy a hüvelygyűrűre nem gondoltatok? Annál is elég kicsi a teherbeesés esélye
2020. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Spirál? Amúgy én a nőgyógyászommal konzultálnék, hogy milyen lehetőségek vannak. Plusz a rendszertelen menstruációt is kezelni kéne, már nem azért. Az semmiképpen sem egészséges, még ha nem is akarsz gyereket.
2020. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:
1. Túlparázod. Lezuhan, de nagyon kevés "repülő" zuhan le. 2. Neked pesszárium vagy spirál, neki óvszer, és a dolog letudva.
2020. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gumi. Rendes gumit rendesen kell felhuzni, jo meretet venni. Nincs kedve hozza.
2020. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Spermicides gumi?
2020. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!