Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi multiorgazmus ejakuláció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi multiorgazmus ejakuláció nélkül?

Figyelt kérdés
Pár hónapja utánaolvastam, és elkezdtem hozzá gyakorolni, pc izmokat akár percekig is tudom befeszítve tartani. Viszont az a gond, hogy orgazmus közben 10-ből 9x reflex szerűen elenged 5-10 másodperc után, bármennyire is próbálom visszatartani a cuccot, ennek ellenére kijön. Néha sikerül elmenni ejakuláció nélkül, de ez nagyon ritka. Mi lehet a gond, mit csinálok rosszul? 21/F

2020. márc. 1. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem alapból ilyen, retrógárd száaz orgazmus. Nem örülök neki
2020. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tobb gyakorlas 🙂

Mas nem kell szex kozben esasuturbalasnal is gyakorold!

Maszinal jobban tudsz figyelni magadra jobban tudod iranyitani

Sok sikert

2020. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy orgazmusnál kijön a cucc, egy testi reflex.

Mint amikor a boxolónak ütik a fejét. Bármeddig nyitva tudja tartani a szemét alapjáraton, és az ütést is kibírja, de egy reflex, hogy ütésnél becsukod a szemed. Sokáig kell gyakorolniuk, hogy ezt megtanulják uralni, és ne csukják be a szemüket, hogy utána gyorsan vissza tudjanak ütni.

Neked is meg kell tanulnod irányítani a tested és fölülírni a berögződött reflexet.

2020. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez organkus eltérés imbecilek mit ponzotok le
2020. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!