Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt mégis hogy képzelte?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hogy képzelte?

Figyelt kérdés

Itt megismerkedtem egy tőlem 8 évvel fiatalabb nővel akinek van férje meg egy kislánya,de elmondása szerint nagyon rossz a szex a férjével csupán a pasi kedvéért megy bele.

Volt már példa rá,hogy félre lépett,most úgy nézett ki a dolog,hogy én lettem volna a másik pasi neki és persze szexről is beszélgettünk,hogy ő tabit szed ,nagyobbat élvez ha a behatolás előtt jól kinyalják stb.

Na itt akadtam en ki!

Összerektam a képet miután megtudtam,hogy elég sűrűn szexelnek a tabletta miatt nyílván bele élvez a férje, és ha velem szexre kerülne a sor szerette volna ha én is kinyalom.

Egyből az jutott az eszembe,hogy mi van akkor ha meg mindég tisztul a hüvelye és a férje spermája a számba folyik..?

Na, ez elundorított a nőtől és inkább visszaléptem.

Erre a hasonló helyzetbe kerülő/lévő férfiak nem gondolnak?


2020. márc. 1. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Valakit ez izgat, akar ferfit, akar not.
2020. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, szexi, ha egy nő több különböző emberrel is szexel egy nap, és hagyja, hogy beleélvezzenek.
2020. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod ze mi a jó 🤣
2020. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Gyerekes a gondolkodásod,és felettébb gyerekes és finnyás vagy!
2020. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És nem tudod neki megmondani, h a férje után várjon 1 2 napot?
2020. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is undorító (nőként mondom), de hát ezért nem kell olyannal kezdeni, aki kapcsolatban van. Én már azt se értem, hogy tudják olyanba berakni, akibe aznap már más is, még ha nem is élvezett bele...
2020. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

2,4.

Mivel hetero vagyok így szerintem a reakcióm egyértelmű.

Gyerekes vagy finnyás? Érdekes magyarázat! Ha bi vagy akkor érthető.

5.

Ennyit nem ér számomra egy nő sem.

6.

Köszönöm az egyetértésed, te legalább értesz engem.

2020. márc. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!