Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a nő szerintetek is közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő szerintetek is közel tökéletes?

Figyelt kérdés

Értékelnétek?

[link]


2020. márc. 1. 20:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Nőként mondom, hogy ez undorító.
2020. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán! Mű a melle, mű a szája, nagy a feneke! Bocsi, de nekem annyira nem jön be! Én a természetes nők híve vagyok. f.
2020. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%
Csajok, valljátok be, hogy csak irigykedtek! Azért ez a nő ott van a szeren. Szép, nagy, formás mellek, ugyanez popsiban is, ott szélesedik, ahol kell. Hiába na, tud valamit ez a nő.
2020. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
szerencsétlen nyomorult "nő"...
2020. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá nem érnék.a műmellek nem jók tapintásra amúgysem.az egész csaj egy szilikon darab.
2020. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
13 ha már dicsérni akarsz, akkor a sebészét. Ő semmit nem tett érte. Ill. csak fizetett.
2020. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%
16-os. És ez neked fáj? Egyébként egy jó alapgenetika is kell hozzá, tudod, sz*rból nem lehet várat építeni.
2020. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 CSAKEGYFÉRFI ***** válasza:
71%
A csaj külsőre jól nézz ki mondjuk a cickó az tulzás de belsőleg tuti valami sarki örömlány
2020. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

Az ágyból nem zavarnám éppen ki, de tökéletesnek nem nevezném, túl sok benne a műanyag (meg a photoshop is). Személyiségét tekintve... nos ennyiből nem lehet ugyan megítélni, de megérzésem szerint 0.0 természetesség, 12 egy tucat hülye önmutogató instapitcha semmi több, nem nézek ki belőle túl sok észt.

Szerintem simán lemész az utcára és tízszer szebb csajok jönnek simán veled szemben az utcán, a magyar nők a legszebbek :)

2020. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
A magyar nők esetleg csak a latin, brazil, mexikói nők után jönnek. De kinek milyen az ízlése. Testben azonban mindenképpen verik a magyarokat.
2020. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!