Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják itt az oldalon sokan, hogy csak a (közel) tökéletes férfiaknak lehet párjuk, ha a valóság teljesen mást mutat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdésnél látom, hogy téma, hogy mennyire válogatósak a nők, ha egy férfi nem 190 cm magas, izmos, gazdag, stb stb tökéletes adonisz, akkor már csak a prostituáltak maradnak neki és/vagy az örök magány, és ebben az álláspontban hajthatatlanok.


De miért? A való élet nem őket igazolja, egyáltalán nem...

Nekem is van pár ismerősöm, aki a lehető legtávolabb áll az általuk lefestett "alfahímtől", mégis van valakijük: egyik pl huszonévesen cső alkesz, nem dolgozik, a kocsmában tartozása van, ha van is némi pénze akkor arra megy el, és jelenleg a barátnőjével tartatja el magát (2 éve), a másik idegesítő, alacsony, büdös (hetente max egyszer fürdik), úgy öltözik mint egy csöves, és nemrég lett vége az 5 éves kapcsolatának, 2 hónapon belül máris egy újabb csajjal nyomul, a harmadik már nem alkesz de nem olyan rég szokott le, még mindig eléggé le van pukkanva, és nem túl igényes, ők most álltak neki a baba-projektnek a párjával, a negyedik a tipikus "csendes kocka", otthonülős beállítottságú nerd aki az anyukájával lakik, nagyon vékony, félős, neki is van barátnője (már nem az első).

De hogy bárki által csekkolható példát hozzak, minden politikai eszmét félretéve ott van Orbán Viktor. Most tényleg tegyük félre a politika részét, nézzük csak emberként, nem egy általános vélekedés szerinti "alfahím" az ipse, lássuk be, mégis van felesége - és mielőtt bárki a pénzzel, hatalommal jönne, előbb házasodtak, mint hogy Viktor ismert politikus lett volna.

Vagy ha bárki belenéz bármelyik riportműsorba, ahol az ország szegényebb rétegeiből szólaltatnak meg embereket, akkor nem épp kigyúrt, tökéletes mosolyú dúsgazdag álompasikat mutogatnak, mégis van feleségük, családjuk.


Folytathatnám, van még pár, de azt hiszem a lényeg érthető. MESSZE nem tökéletes férfiaknak is van barátnőjük a valóságban.

MIÉRT állítják akkor sokan egy az egyben azt, hogy ez LEHETETLEN?

Ők nem látják azt a sok férfit, akinek egy csomó hibája ellenére is van párja? Vagy szerintük csak a fullos modellek számítanak nőnek?

Egyáltalán komolyan gondolják ezt, hogy ENNYIRE nehéz átlagos férfiként párt találni, vagy ez csak valami unaloműző trollkodás?


(Kieg.: nem, nem rondák az említett pasik barátnői. Nem topmodell kategóriások, de nem is elhízott mocsáriszörnyek, átlagos lányok.)


2018. júl. 9. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Akkor én is szaporítanám az ellentábort.

Nekem 12 éve volt az első kapcsolatom és azóta is rendszeresen vannak barátnőim, jellemzően 1 évnél hosszabb távon.

Olyan vagyok, amilyen. Biztos van szebb, biztos van csúnyább, vagy gazdagabb. Van szegényebb, ügyesebb, bénább, okosabb, butább. Van amiben átlagos vagyok, van amiben nem, ilyen olyan irányban.


28/F

2018. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez kb olyan tévhit, mint hogy a nőknek annyira könnyű part találni, hogy még a kisujjukat sem kell mozdítani.
2018. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert a "van nője" alatt nem akármilyen nőt értenek, mert náluk nőszámba csak a min. sminkeletlen modell, de inkább csittifitti díszk...a megy, 18-25 év közötti, tökéletesen feszes testű, feszes mellű, feszes popsijú, karcsú, lapos hasú, narancsbőr/stria nélküli, szép hosszú dús hajú, szép bőrű, szimmetrikus arcú, tökéletes fogsorú nő megy. Aki ennek már nem felel meg, az nem nő. Hát így persze, hogy azt látják, hogy "egy nőnek sincs" rondább partnere.


Amúgy én is azt látom, hogy a férfiismerőseim közül a legtöbb kevésbé előnyös külsejű férfinak vagy van párja, vagy volt már. Ehhez persze azért érdemes 1) tudni, reálisan kinél lehet esélyed (pl. felszínes instamodellekre, szépségkirálynőkre csóró elhízott pasasként felejtős), 2) nem nagyon rágörcsölni a párkeresésre (sok általam ismert párkapcsolat nem azonnal alakult ki, hanem barátságból, munkahelyi ismeretségből, egymás megismeréséből... és ennek sem úgy kell nekiállni, hogy adok 2 hónapot, ha nem szeret belém, akkor felszínes friendzone-olós k...a, mert én annyira kedves vagyok... egyszerűen hagyni, hogy kapcsolatok párkapcsolattól függően kialakuljanak), 3) nem sokkal többet elvárni, mint amit ő tud nyújtani, 4) egyáltalán tudni kell társalogni, ismerkedni, beszélgetni - azok tényleg nem tudnak ismerkedni, akik egy hellót nem képesek kinyögni vagy a boltban nem mernek hozzászólni a pénztároshoz.

2018. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
én is akartam már jelezni ezt..
2018. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
A páromnak is voltak hibái nem kevés, lakása autója se volt csak rokkantnyugdija...mégis voltam neki, imádtam és imádott. Szóval hülyeség h csak tökéletes a tökéletessel...
2018. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Mert valamire fogni akarják, hát a külsejükre fogják, pedig a belső tulajdonságaikkal van gond, azok amúgy is sokkal fontosabbak. Még ha rondák is lennének, attól még szóba állnak velük a nők, csak belsőleg sem érdeklik őket.


"Ez kb olyan tévhit, mint hogy a nőknek annyira könnyű part találni, hogy még a kisujjukat sem kell mozdítani."


Nem így van? A férfiakat nem nehéz elcsábítani.

2018. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy "a férfiakat" nem nehéz elcsábítani, de 1) nekünk nem csak úgy bárki kell, hanem az, akivel összeillünk és kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, és 2) nekünk sem jön természetes módon a csábítás, tanulgatni kell, akinek középiskolában ebben nincs sikerélménye, utána nehezen fog neki menni.


Az első, és eddig (és remélem életem végéig) egyetlen páromat munka során ismertem meg, és hónapokig csak barátok voltunk. Én nem csábítottam sehogy, ő sem hódított engem. Szimplán kölcsönösen egyre többet kerestük egymást, hosszabbak lettek az öleléseink, több let köztünk az érintés, többet dicsértük a másikat, aztán egy olyan pillanatban megcsókolt.


Szerintem a társkeresés nem csak ilyen csábítós-vadászós játszmákon alapulhat.

2018. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 peca1000 ***** válasza:
90%

Ezt csak a balf......asz incelhuszárok állítják akik a topcsajoknál próbálkoznak , akik elutasítják őket.


A többségének túl nagy igényeik vannak, cserébe semmit sem tudnak felmutatni ( igénytelenek, ápolatlanok, csórók, kövérek, soványak, nem tudnak megszólítani normálisan 1 nőt sem stb.


Ahelyett, hogy vàltoztatnának magukon, vagy reális elvárással keresnének maguknak nőt

2018. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én közel tökéletes férfi vagyok (magas, vékony, de már tömegelek) baromi jó hajam van, de tényleg, látom a sok férfit az igénytelen hajukkal, nem értem a nőket, egész jó dumám van, jópár ízléses tetkóm van, csak az arcom nem a leghelyesebb.

Volt már pár barátnőm, de ennyi. A nők 90%a elhajt.

2018. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8-as:

Te maradj inkább a házasságodnál.:D

Már szerencsédre nem kell senkit megszólítanod.


Ha ilyen egyszerű lenne, hogy kinek miért nem megy, erre nincs általános képlet.

A külsőt könnyű leszűrni egy társkereső oldalon. Én elvileg sokak által jóképű vagyok, de csak a kövér/csúnya nők jelölnek be a neten, akik már a kutyámnak se kellenének. :) Élőben is levegő vagyok a nekem tetsző nők számára, de már lexarom. :D F

2018. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!