Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinder, mint szextárskereső?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, mint szextárskereső?

Figyelt kérdés
Tényleg így van? Sokaktól hallottam, hogy ott inkább szexet keresnek az emberek mint sem párkapcsolatot. Nektek mi a tapasztalatotok? (kort nemet kérlek írjatok hogy a válasz kategorizálható legyen)

2020. márc. 1. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Az nem pár,hanem szexpartner kereső!

Kor

2020. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
A lanyok bemeselik hogy csak part keresnek, de eddig az osszes randimnak legalabb bre cuppogtatas lett a vege.
2020. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőre használják. Az a match utáni beszélgetésből derül ki leginkább. 1-2 kivétel van aki odaírja, hogy csak szexet akar...
2020. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom..lehet én vagyok szerencsétlen, de szerintem ne számíts ott nagy szexre..Biztos van akinek összejön, de nekem eddig csak sehova sem vezető randik lettek belőle.. mondjuk nem is ott élem az életem, ha ebbe rengeteg energiát fektetnék lehet más lenne a helyzet. Legtöbb nem ír vissza, vagy a beszélgetések abba maradnak..vannak ahol nem, csaj függő, de szerinte többségében ez van
2020. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Epp, hogy tarskereso, csak van, aki komoly kapcsolattal kecsegtetve megdont valakit.
2020. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Badoo :D
2020. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Eddig 4 pasival találkoztam onnan, egyiktől sem akartam semmi komolyat.
2020. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy használod. Egy lehetőség, hogy elkezdj lányokkal chatelni. Hogy ebből mit hozol ki, csak rajtad múlik. Az lehet, hogy a lány először azt hiszi, hogy csak dugni akarsz, de ha elhívod randira, ott simán kihozhatsz sokkal többet a dologból, meg kell hódítanod a lányt, attól függetlenül, hogy a tinderen szerveztétek le a randit.
2020. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!