Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok/nők nagy átlagban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők nagy átlagban milyen elvárásokkal rendelkeznek egy randi app-on?

Figyelt kérdés

Tinderen,badoon.


Egy átlagos, pénztelen srácnak van esélye egy átlagos lánynál?



2020. febr. 20. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Legyél magas, izmos, gazdag. Amit te írtál az esélytelen.

F

2020. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Az a vicces, hogy aki arra szorul, hogy randi appra fanyalodjon, az úgy ált. nem kell senkinek. Ezzel ellenben szürreális elvárásai vannak. Aki megteheti, hogy ilyen magasra tegye a lécet, annak nem kall randi app, az válogathat a kinti való életben, a selejt meg csak várja a dúsgazdag focista adoniszt, az biztos a randi appon fog keresgélni 😂
2020. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#1 Sztem te ne vagy marxista. ;)

Vagy igen, csak tényleíróan a Tőke által leírtakat posztmodern korra adaptálod.

2020. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2: azért vannak szép lányok rendesen ezeken az appokon, de sok átlagos csajnál már a leírásban észrevenni, hogy a herceget várják.


Meg ez a kedvencem: " nem írok vissza sziára- hogy vagyra"


Akkor mégis hogy kezdeményezz egy idegen felé? :D

2020. febr. 20. 11:20
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy? 25-30 alatt simán találhatsz pénztelenül is valakit, ha jól nézel ki. A fiatal nők 99%-a a kinézetre megy, az számít az ilyen alkalmazásokon.
2020. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az általad írt korosztályba tartozok.


Igen, elhiszem, hogy külső az első. De ahogy elnéztem sok nő képét, kb luxusban élnek, hatalmas lakás, plázázás, nyaralások, audiban ücsörgés stb. Amit én nem tudnék biztosítani.

2020. febr. 20. 11:25
 7/14 October15 ***** válasza:
90%

Nyilván a nem ír vissza sziára, hogy vagyra azt jelenti hogy ne ennyi legyen az üzenetben. :D


Qrvára távolállnak tőlem a randi appok de ha van vmi értékelhető bemutatkozás ami a sablon hülyeségeken túl valami érdekeset is tartalmaz [már a számodra érdekeset] akkor kapásból nem csak egy sziára / hogy vagyra kellene hogy fussa nem? :D

2020. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 October15 ***** válasza:

A pláza azért messze nem luxus, audiban, nagy házban én is tudok selfizni, max nem az enyém az audi meg a nagy ház. :D


De ha csak ezen múlik rácsörgök féltesómra hogy vágja hozzám valamék indokolatlanul drága verdáját pár képre. XD [Tök lényegtelen hogy jogsim sincs.]


Szóval kb hasonló mértékben élhetnek luxusban az említett csajok is. :D Mármint ez Magyarország könyörgöm... qrvára nem ez az átlag. De rendben mondjuk azt hogy a kérdéses csajok családjának futja audira [neki nyilván nem, szigorúan a családnak] ebben az esetben sem mondta senki hogy elvárja ezt a pasitól. :D Lehet hogy igen, lehet hogy nem.

2020. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Kellenek jo kepek es bemutatkozo. Ha szarul nezel ki, akkor egy jo frizura, sima ing/ polo farmer is sokat dob. Esetleg uj arcszorzet - ferfiaknal kb. annyit nyom a latba, mint noknel a smink.


A fotok altalaban jo szarok szoktak lenni. Sotet, pixeles, fejjel telibe kep, vagy nem latszik rajta az ember. Csoportkepektol agyfraszt kapok 1. kepnek.

Gyerek NE legyen a kezedben, meg ha unokaocsi/hugi akkor se.


4. jol mondja, a Szia! az aztan nagyon nagy odabofoges. Legalabb valami bemutatkozo. Pl.


Szia Kriszta!


Nagyon jo a profilod itt a Tinderen, a legjobb szerintem a Balatonos keped. Merrefele nyaraltal?


Jozsi vagyok, Budapesten elek, en is szeretek utazni, kirandulni. Tavaly nyaron Balatonszarszon voltunk a haverokkal, nagyon elveztem.


Miota Tinderezel? En nem reg ota, meg eleg kezdo vagyok ebben az egesz netes ismerkedesben, de meglatjuk mi lesz. :D


Ha valahova elutazhatnal egy hetre, hova mennel? Mi lenne az alomutazasod?


Vagy ugyanez fesztivalokkal es zenevel esetleg turazassal, sporttal, ami bennevan a profiljaban.



Sablon szoveget ne irj. Nekem pl. ki lett torolve a bemutatkozom es igy is sokan azt irtak, hogy tetszik nekik a bemutatkozom. 😂

2020. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezeken az appokon sok a nyagyigényű, aranyásó aki pénzes pasit keres. Egekben vannak az igények egyesseknél ezeken az appokon, a mai kor média által diktált divatjának megfelelően. Mindenki dubajozni akar meg tájföldön nyaralni a pasijával, szemérmesenk tűnő szemérmetlen rib.@.ncok vannak az appokon, rengetegen, aki csak jómódú, pénzes, gazdag pasinak nyílik meg és teszi szét a lábát. (Tisztelet a kivételnek.)

A magam tapasztalatából kiindúlva, átlagos srácnak sajnos kevés az eséllye a mai divatos appokon.

2020. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!