Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg megdug*a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg megdug*a vagy csak viccelodik?

Figyelt kérdés
Mielőtt mentünk bulizni egy másik lánynak mondta h lehet h lesz köztünk valami este. (amugy nem lett, nem is akartam) csomót viccelodik azzal h aludjak vele, megosztjuk az ágyat, olyat is mondott ha este is fázom majd atolel, meg csomószor ugratot aztán megolelget tok szorosan... Meg olyan is volt h fogta a kezemet és azt akarta h megfogjam a mellet... És esküszöm nem tudom h tényleg akarja vagy csak viccelodik (mert amúgy állandóan viccelodunk, csak emiatt gondolkodtam el amit a buli előtt mondott a barátnőmnek) 19L 20F

2020. márc. 2. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen megakar dugni. Hogy mást is érez irántad azt nem tudni ennyiből, de meg dugni az egészen biztos!
2020. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy meg akar dugni
2020. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy megdugna. Könnyebb poénosra venni a figurát és így jelezni mint valami komolyabb módon. Mégis mit csinàlna mondja meg hogy tetszel neki gyere fel hozzá mert meg akar dugni? Gondolom pofáncsapnád vagy köpni nyelni nem tudnál ha egy ilyet bemondana neked:D
2020. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen kivetel volna, hogy meleg. Kulonben jo jel.

Meleg fiu nem alibibol, de velem tett olyan gesztusokat, hogy mar faraszto volt.

2020. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megakar, csak hát még szűz és nem tudja hogy fogjon neki.
2020. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

egyértelmű utalások

varrd le ezt a csajszit ;)

ha nem megy józanul, igatok kicsit oldódnak a gátlások.

2020. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De egy sracrol van szó, utolsó :D
2020. márc. 4. 10:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy meg akar dugni! Ne várasd meg! :-) Ki tudja mi lesz belőle. :-)
2020. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy meg akar dugni! Ilyen korban a legyet is röptében. A kérdés inkább az legyen, hogy te mit szeretnél?!
2020. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg akarlak dugni, hát akkor ő miért ne akarná
2020. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!