Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érjem el hogy legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy legyen második alkalom (szex)?

Figyelt kérdés

Megbeszélés alapjan szexeltem valakivel, azonban történt valami kinos dolog, szerinte nem nagy gaz, azota viszont nem beszélünk, mintha kerulne a tarsasagom.

En viszont elveztem es szeretnem megismetelni, erre hogy utalhatnek vagy hogyan erhetnem el? En vagyok a no



2020. márc. 3. 02:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor kirúgtak a munkahelyemről, mert történt valami nagyon kínos. Szerinted, hogy menjek vissza?

Remélem érted, hogy konkrétumok nélkül erre lehetetlen válaszolni. Ha leharaptad a farkát, akkor mondjuk sehogy sem lesz második alkalom.

2020. márc. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze ertem. Megjott szex kozben..
2020. márc. 3. 02:59
 3/15 anonim ***** válasza:

"Szia, szeretném megismételni a múltkorit, neked van kedved hozzá?"


Mi olyan nehéz ezen? Mi történt egyébként?

2020. márc. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez nem is kínos, szerintem nem is kérdés, hogy megismételné-e.
2020. márc. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Fúj.
2020. márc. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megjott szex kozben. Eleg durvan..
2020. márc. 3. 03:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti a horrort, akkor ezt buktad szerintem.
2020. márc. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Van akinek ez nem jön be és ha megbeszeled vele hogy legközelebb jobban odafigyelsz lehet lesz folytatása !
2020. márc. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte nem nagy gáz, akkor te ne csinálj a bolhából elefántot. Valóban ő kerül téged, és nem csak te vetíted ezt ki rá? Nem arról van szó, hogy te szégyenkezel? Ha ezt tisztázod előbb magadban, aztán vele, akkor megoldódik.
2020. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ferfinak ezt toleralnia illene. De az a baj, hogy csak egyszer volt szex. Es mi van akkor, ha fuggetlenul az incidenstol, o amugyis ugy van vele, hogy egyszer lefekudni es annyi. Mert fiatal korban sajnos ez gyakori, ha nem jarasbol lesz szex.

No vagyok es nagyon sajnalom. Raadasul igy nem tudni, ez szamit-e.

2020. márc. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!