Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy nagyon jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nagyon jó randi vége valamelyikőtöknél köt ki, miért kell szinte elvárni a szexet is azonnal?

Figyelt kérdés

Ha a randi nagyon izgalmas, de bezár a hely, a kocsmázás sem az igazi, inkább egy beszélgetős, sorozatnézős chill-re esküsztök és így felmentek valamelyikőtökhöz, miért kell azonnal bugyiba nyúlnotok?


Lehet, hogy a lány/nő is akarná, de pont azért fogja vissza magát, mert nem akarja egyéjszakással elrontani az egészet?


Volt már olyan, akinek nem lett szex így a vége és pár újabb randi, ismerkedés után történt meg az aktus, majd ebből értékelhető, korrekt kapcsolat alakult ki?



2020. febr. 22. 02:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem erőltettem a szexet, akkor se, ha a nő lakására mentünk. Általában ők kezdtek ránenősen nyomulni ilyenkor. Volt, hogy együtt aludtunk, de nem volt semmi több. Néha úgy alakult, hogy ők sértődtek meg, mert többet szerettek volna.


37 f

2020. febr. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első randin ha felmész valakihez, vagy felhívod magadhoz, akkor az jel, hogy szexelni szeretnél. Ha nem, akkor előre kössed ki, hogy semmi szex, semmi bugyiban nyúlkálás...

Bár én első randin nem mennék fel a csajhoz, ha nem akarnék lefeküdni vele. És nem is hívnám fel ha nem akarnék semmi olyat.


Előre tisztázni kell ha lakásra mentek, hogy mi a tervezett program. És ha tényleg nem akarsz semmit, akkor előre közölni, hogy ha nemet mondasz, akkor azt úgy is gondolod, nem csak kéreted magad...

Ha idő közben mégis benne lennél akkor közöld cele, hogy meggondoltad magad...

2020. febr. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első hozzászólóhoz, nagyon nem mindegy milyen korosztályról beszélünk. A legtöbb 30+ nő kifejezetten beparázik attól ha felmegyünk lakásra és a pasi nem próbálkozik be nála. Ha valaki nem rámenős és hezitál akkor meg vagy lekoptatja vagy gyorsan rákérdez hogy biztosan a lányokat szereti?!!!
2020. febr. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 StevenUp ***** válasza:
100%

Életem egyik legjobb randija volt az ami nem szexxel végződött..


Elmentünk kajálni valamit aztán kinéztünk a főtérre, meg egész nap sétáltunk smároltunk ilyesmi...

Este meg hirtelen esni kezdett az eső és az énünk hozzám ahol filmet néztünk és olyan fáradtak voltunk hogy ruhában jin jang pózban reggelig aludtunk...

Jól éreztem magam, a lány is és nem kellet dugni hozzá, csak élveztük a meghitt pillanatot...

Persze ehhez az kellet hogy nem első randi volt és ismertük egymást annyira hogy tudjuk mi a határ

2020. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a felmegyünk hozzám filmezni egy eufemizmus arra, hogy gyere dugni.
2020. febr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem várom el, de egy jó randit szexel lehet megkoronázni.
2020. febr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon jó randi nincs szex nelkül, az csak olyan találkozás és kész.
2020. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Mindjárt megkoronázlak én téged úgy 6-os. Kapsz egy wuhanit.
2020. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintem első randin ha felmész valakihez, vagy felhívod magadhoz, akkor az jel, hogy szexelni szeretnél."


En az ilyen felfogas miatt feltem attol h valaki is felhivjon meg artatlan szándékkal is. Most mar idosebben kiszurom hogy ki az aki azt gondolja hogy ez vmi törvény (nem!), de korabban erre nagyon rafeszultem. En nagyon szeretnem ha a ferfiak leszoknanak errol h jeleket kepzelnek valahova. Minden pasi ismerosom legalabb egyszer panaszkodott hogy nem erti a noket aztan megis ugy viselkedik mintha olvasni tudna valaki fejeben.

2020. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, ne általánosíts.
2020. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!