Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudják bizonyos stricik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják bizonyos stricik nagyon kihasználni a nőket?

Figyelt kérdés

Én nem értem, ha most csúnyán bánnak egy nővel, az ott tudná, hagyni és keresni más embert nem?


Én először azt gondoltam, nagy laikusan, hogy jól megy nekik. És hallok véleményeket miszerint nem..


2020. márc. 3. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Félnek. Vagy pedig Stockholm szindróma
2020. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De gondolom, nyomathatnák egyedül is, de az veszélyes, gondolom azért nem csinálják úgy.


Meg gondolom a szerencse nem olyan, hogy a nő pont egy olyan férfival fog össze aki nem akarja kihasználni, főleg ha ilyen hirdetésekből veszi.

2020. márc. 3. 08:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre olvasva a kérdést nem tudtam eldönteni hogy a morális része a kérdés, vagy ötleteket gyűjtesz. :D


Szerintem sokan vannak úgy is vele, hogy ha egy kuncsaft nem fizet, ne neki kelljen behajtani a pénzt vagy megvédenie magát. Egyfajta biztonságérzetet adhat.

2020. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem ötleteket gyűjtök. Csak beszélgettünk erről a haverommal. Nem tudnék egy nőt bántani.


Én a prostikat úgy képzeltem el, hogy havi 1 milliós fizetésekkel.


Igazából azt nem tudom felfogni, hogy, hogy a francba, tudják ezt megcsinálni, van rendőrség is.

2020. márc. 3. 09:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb gond.hogy a "futtató" vagy str..i teszi el az esetek túlnyomó többségében a pénz 75% át.

A legalizáltabb formában van egy "madam" aki mögött állnak a védelmi emberek,katonák akik vigyáznak hogy minden úgy menjen ahogy kell.

Vigyáznak,hogy a kuncsaft fizessen,és arra is hogy a lányok ne tudják átverni a "madam" ot.

Az amiről te beszélsz.Az már egy olyan formája a prostitúciónak,ahol a lányok,nők kényszerből mennek "dolgozni".

Mert senkijük,semmijük nincs. Vagy is a túlélésért kénytelenek ezt csinálni.

De ez egy kicsit bonyolultabb. Egyszerűbben fogalmazva,minden a pénz körül forog.

De sajnos vannak olyanok akik rá kényszerítenek lányokat.

Ezekről a dolgokról is sokszor lehet hallani.

Amikor még állapotosan se kivételeznek egy ilyen helyzetben lévő lánnyal. Itt nincs menzesz szünet,nemi betegség miatt szünet.

Az esetek többségében ebből nincs esély kiszállni.

Gondolj csak bele! Végtelenül elszomorító dolog ez!

2020. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Ne keverd a luxus prostikat a megélhetési prostitúcióval.

Az aki le butázza ezeket a lányokat. Annak f..gja nincs az életről.Mert nem volt még anyagi gondja!

Nem születik mindenki egy gondtalan környezetbe!!!

2020. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy magyar lány kimegy külföldre és egy ilyen rossz helyre kerül (nyugaton vannak full legális, számlaképes(!) bordélyok is) elveszik az iratait, pénzét, telefonját, megfélemlítik és igazából nem nagyon lesz más választása, mint hogy engedelmeskedjen.


Itthon meg csak simán pénzt szednek tőlük a helyi emberek. A munkájához kell a hirdetés, szóval nem tudja titokban végezni a bizniszt. Ha meg nem fizet könnyen betörhet az orra és vége a karriernek.


Szabadúszók természetesen vannak, de ők nem hirdetik magukat és nem is átlag emberek járnak hozzájuk.

2020. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De magyarországon ez az emberkereskedelem féle prostitúció, gondolom nem jellemző ugye?
2020. márc. 3. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, nálunk szerintem nagyon durva különbségek vannak, mert állam bácsi nem akar semmi működőképes rendszert alkotni ezügyben. Lehet, hogy van aki magánvállalkozóként űzi az ipart, de egyértelműen van olyan is, ahol a nőt összeverik, ha nem hozza a napi bevételt.


A stricik meg jellemzően nem a normális családból való lányokat célozzák meg, hanem a nehéz, hátrányos háttérből (inyézeti nevelés, csonka család, mélyszegénységben élő stb.) jövő lányokra utaznak. Szerelmet hazudnak, de akár olyan is van, hogy elviszik "dolgozni" a nőt, aztán az otthon maradó családtagok, gyerekek megölésével fenyegetik.

2020. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha megverik a nőt, olyankor elmehet a rendőrségre, gondolom ezért a rendőrség nem fogja azért megszivatni mert illegális munkából élt. Max a stricijét nem?
2020. márc. 5. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!