Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek ebbe a helyzetbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lényeg a dolognak,hogy van egy párom 7 hónapja vagyunk együtt,tiszta szívemből szeretem és remek a kapcsolatunk.

Egy dolgot kivéve.. a sexuális életünk... Nagyon hamar elélvez,tényleg max fél perc az egész. Utánna foglalkozik velem természetesen,de úgy már nem olyan. Látom rajta hogy csak azért csinálja hogy nekem jó legyen és ennyi. Így nekem nagyon hiányosak az együttlétek.

Kiprobáltunk többmindent például csináltuk óvszerba,lassabban,előtte elélvezett megprobáltuk utánna stb..stb.. de eddig minden eshetőség kudarcot vallott. Őt is nagyon zavarja ez a dolog mindig görcsöl rajta. És engem is,mert félek hogy hosszú távon ennek következménye lesz.

Nem voltam még ilyen helyzetbe,így szeretnélek megkérni titeket (mivel valószónűleg ez nem egyedülálló probléma) segítsetek nekem tapasztalatokkal,tippekkel bármivel. Köszönöm!

29/N



#sexuális gondok
2020. márc. 3. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A második menet is ilyen gyors?
2020. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan szexuálpszichológusok vagy terapeuták akik foglalkoznak ilyennel. Nem mondom, hogy garantáltan sikert hoz, de egy próbát megér ha a kapcsolatotok megmentése a tét
2020. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hosszabb távon lesz probléma - hanem ha megkérdezted akkor már van probléma... Jó és rossz hírem is van. A jó, hogy a korai magömlésen lehet segíteni, orvosolható a probléma. A rossz, hogy ehhez egyedül kevés vagy, a párodon kell segíteni, amit te (ha nem vagy képzett terap.) nem fogod tudni megtenni. Próbáld egy tarap. irányába terelni.
2020. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 es,a második menet sajnos nem is jött össze igazán. Nem szalutált úgy az őrmester.

Igen,igazatok van. Csak ha ezt így felhoznám neki,hogy mi lenne ha meglátogatna egy terapeutát,nem érintené rosszul?

2020. márc. 3. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel ő is tisztában van vele és zavarja ha támogatnád biztos elmenne szakemberhez. F.
2020. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehettek több dolgot is:

1. az előjáték során okozzon orgazmust. Akkor a folytatás már nem fog akkora hiányérzetet okozni, ha nincs újabb.

2. vastag óvszert használjon.

3. az aktus előtt elégítsd ki

4. elszorításos technikával akadályozzad (vagy ő magának) meg a magömlést. Ezt lehet akár kéz nélkül is csinálni.

5. mélyen, lassan lélegezzen az aktus közben.

6. tartsatok 15 mp szünetet mielőtt elmenne.

7. szexeljetek sűrübben


A fentieket lehet egyszerre is alkalmazni.

2020. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És az nem érinti rosszul, hogy nem képes rendesen megdugni a barátnőjét?


Figy. Azt mondtad, őt is zavara. Nem két saját törékeny egóját óvó vadidegen vagytok, hanem egy pár. Ez közös problémátok és közösen kell megoldani. Ő elmegy, te mag támogatod. Nekem pl. merevedési bajaim voltak... vannak. Ha nem én hozom fel, hogy lehet szakemberhez kéne fordulnom, akkor a párom mondja és nem érintett volna rosszul.


Tudod mi érintené rosszul? Ha egy jól működő kapcsolatnak emiatt szakadna vége... Ha emiatt lépnél félre esetleg.

2020. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!