Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak az ideális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak az ideális szex csak a dugásból áll? Teher az előjáték?

Figyelt kérdés

Az a legjobb ha nulla előjáték van, és egyből teszitek be, és mikor elélveztek viszont látásra?

Mi nektek a legideálisabb?

Csak max a nő kedvéért van előjáték? Teher nektek az előjáték?


2020. márc. 3. 14:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Van akinek igen, van akinek nem
2020. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Egy önző öntelt pötchnek teher, normális pasinak - főleg aki szeret - nem teher, sőt nagyon is hozzátartozik.
2020. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Az előjáték csak teher. Szárazon egyből dugni. Na az a legjobb.
2020. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Van amikor igen
2020. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem teher, sot en igenylem. Mi ertelme van 5 perc alatt elelvezni. Sokkal jobb ha fokozodik az izgalom, vágy ... aztan amikor mar nem birjuk egymasnak esunk. Levezetesnek pedig cirogatas, bujas, beszelgetes... Szeretem ha van eleje kozepe meg vege.
2020. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem teher,már a vetkőztetés is nagyon jó,ahogy lekerül a lányról minden ruhadarab.Olyan jó kicsomagolni,vagy hogy is mondjam. :)Előjáték nagyon jó,izgató látni azt ahogy a lány izgalomba jön és nekem is merevedésem lesz.Orális szex meg egészen fantasztikus,adni és kapni is.
2020. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
nem önző kis fiúkkal kell ismerkedni ha nem férfiakkal akiknek fontos a másik fél.......
2020. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Én pl fontosan tartom nagyon az előjátékot.. elvégre azon múlik az egész!! ;)

23/F

2020. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Jobban élvezem a dugás előtti és utáni részt. Persze a szex sem rossz, de az orális dolgok jobban izgatnak


25F

2020. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%

Így van, a dugás a lényeg.


27F

2020. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!