Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Irodista csajok es holgyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irodista csajok es holgyek, ti jobban szerettek harisnyaban szexelni, mint mas nok?

Figyelt kérdés
Mert munkaba amugy is hordjatok.

2020. márc. 4. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgozok irodában, de harisnya van rajtam munka közben mindig.

Nem szexelek harisnyában, semmi össze függest nem látok a kettő között. A harisnyát nem azért hordom mert annyira szeretem.

2020. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem
2020. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

nekem pont ellenkező a tapasztalatom.

lábimádó srác lévén minden eddigi barátnőmnél voltak próbálkozásaim ezzel.


aki irodista csaj volt, pont kevésbé szerette, tehát, ő örült hogy végre nem kell harisnyában lennie, ledobta és a nap további részében úgy volt.


aki viszont alapjába véve nem hordott harisnyát, sokkal hamarabb rá tudtam venni harisnyás együttlétekre.


F

2020. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez érdekes összefüggés utolsó, köszi.
2020. márc. 4. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én combfixben vagyok irodában, szerintem szexi, és része az elegáns öltözködésnek. Ha szex van az irodában, akkor meg a pasit is izgatja. 😉
2020. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Én is szeretem a combfixet, van hogy bugyit sem veszek hozzá!
2020. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha az irodában van szex, akkor nem veszem le. Szexelni nem csak harisnyában szeretek. Ha szopok, akkor mindegy hogy van rajtam, vagy nincs.
2020. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gumicsizma számít?
2020. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés, a legtöbben azért hordják, mert ez van előírva. De nem zárom ki, hogy vannak olyan irodista csajok, akik imádják, szeretik szex közben magukon.
2020. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, szex miatt pasim kedvéért marad rajtam combfix
2020. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!