Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Irodista csajok es holgyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irodista csajok es holgyek, ti jobban szerettek harisnyaban szexelni, mint mas nok?

Figyelt kérdés
Mert munkaba amugy is hordjatok.

2020. márc. 4. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én irodában dolgozok, és az esetek 99%-ban harisnya (is) van rajtam. Viszont harisnyában nem szeretek szexelni, mert ahhoz meg kell szaggatni a harisnyát, az meg nekem nem pálya, h a jó harisnyámat lezúzzuk. Olyankor lehet róla szó, ha napközben magától szétmegy a harisnyám annyira, h már nem tudom többet felvenni. Akkor lehet róla szó, mert tök mindegy, h a lábamról megy a szemétbe, vagy pedig még egy kis szex után mégjobban megszaggatva. Szóval, a jó harisnyáimat nem áldozom fel egy kis szex miatt. Ha a pasi nagyon ragaszkodik hozzá, akkor combfixben mehet a menet, a lábaimon ugyanazt érzi, mintha harisnya lenne, viszont föntebb már nincs zavaró tényező, mint a harisnyánál. Az mondjuk más kérdés, h konkrétan szexhez nem maradok harisnyában, de bizonyos dolgokhoz maradhat. Pl volt egy pasim, aki imádott nyalni, sokszor semmi más nem történt, csak jól kinyalt párszor harisnyán keresztül is. Egész izgató volt, hogy a combjaim belseje tiszta lucsok volt a harisnya alatt, csak az volt a baj, h pár óra után kezdett picit büdi lenni. Masztizni is szoktam néha harisnyán keresztül, és ha orálozok, akkor is maradhat, ha olyan van. Ezeken kívül nem marad rajtam, vagy pedig kicserélem combfixre.

Szerintem sem befolyásoló tényező, h ki mennyit van harisnyában. Szerintem inkább azon van nagyobb hangsúly, h ki hogy áll a harisnyákhoz. Én szeretem őket hordani, ezért nem akarom tönkre tenni a szex kedvéért (amúgy is elég hamar tönkremennek maguktól is). Viszont, aki muszájból hordja, az kevésbé bánik velük finoman, nem sajnálja, ha szétmegy, így nyugodtan magán hagyja szexhez is. Már, ha nem az az első dolga, h megszabaduljon tőle. Volt egy csajszi gyakorlaton, ki nem állhatta a harisnyát, de fel kellett, h vegye. Totál rosszul volt tőle, amint végeztünk a gyakorlaton, az első útja a wc-be vezetett, és szedte le magáról a harisnyát. Ha valamiért tönkre ment rajta addigra, akkor szó szerint letépte magáról.... Szóval ebből kiindulva az sem garancia, ha valaki nem szereti, csak épp kénytelen viselni...

Szóval nem tudom van e erre valami biztos támpont. Finoman puhatolózni kell az adott személynél, jobbat sajna nem tudok...


33/l

2020. ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!