Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás ilyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ilyen helyzetben (kis pénisz)?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon hamar egy hullámhosszra kerültünk, fel sem tűnt hogy telik az idő és már az első találkozásunkkor is 5 órát beszéltünk. Nagyon hasonlóan gondolkodunk az élet fő kérdéseiben. Külsőleg is abszolút az esetem. A fellegekben jártam a boldogságtól, hogy végre megtaláltam a tökéletes társat. Azonban az első szexnél csalódás ért, mert a pénisze 13 cm és 3,5 cm vastag állva, ennél azért nagyobb mérethez vagyok szokva. Próbáltunk több pózt is, de nem tudtam tőle elmenni egyszer sem (mással ezzel nem volt probléma). Nagyon szeretem és szeretném megoldani, hogy mindkettőnk számára élvezetes legyen a szex, ehhez várok tippeket, tanácsokat.
2020. márc. 4. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem a pénisze a probléma, hanem a technika hiánya.

Ebben segíthetnél neki, nem csak tartsd a feneked hogy dugjon meg.

2020. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Tehát ott egy tök jó pasi, eljuttok a szexig, aztán azzal kezded, hogy "hát ez nem túl nagy, add már ide ezt meg kell mérnem"???
2020. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, ő mondta, hogy ekkora van neki, értelemszerűen nem mértem meg.
2020. márc. 4. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Tényleg elég kicsi 28/N
2020. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Addig keressétek a különféle pózokat, amíg valamelyik jó nem lesz. Ne légy türelmetlen vele szemben, mert elveszti az önbizalmát, vagy nagyon akar bizonyítani és ez megbéklyózza őt. Ha tudatosítod azt, hogy a csiklód mindjárt a "bejárat" elején van, akkor a 13 cm nagyon is elegendő, hogy elérje és dörzsölődjön hozzá. Ha tágabb hüvelyed van (akkor tény, hogy nem érzed, hogy a 3,5 cm átmérőjű pénisz kitölti, de egyidejű önizgatással, vagy izgatással a fiú részéről eredményes lehet. Egy munkatársam volt hasonló helyzetben, de megoldották.
2020. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

ha kicsinek érzed, és nem csak objektíven az, akkor ott gond van, ez igaz.

egyetlen esély ha találtok olyan helyzetet amelyben működik a szex. ha ilyen nincs, akkor annyi sajnos :(

2020. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
A sok kis farok megsértődött Amiért le kicsiztem 😂😂😂
2020. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglóban nagyon jó tud lenni, csak neked is ügyesnek kell lenned, tudnod hogy jó. Évtizedes tapasztalat. :D
2020. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Meggyőződésem, hogy ezt a kérdést szűz fiú írta, aki aggódik.

A méret tök átlagos, épp ugyanannyinak van nagyobb farka, mint ahánynak kisebb, mégis mindenki megtalálja a párját. Aki nem, annál más a baj.


"ssaa"-nak: a csikló a bejáraton (hüvelyen) kívül van... egyébként a válasza igaz. Általában, az életben nem így működnek a dolgok, akivel egy nő érzelmileg közel kerül, avval nem szoktak méretproblémák lenni, ilyen durván meg különösen nem.

2020. márc. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Tisztelt 9-es,

köszönöm a kiegészítést, de tudom, hol helyezkedik el a csikló. Amikor azt írtam, hogy a "bejárat" elején van, akkor értelemszerűen nem a hüvelybemenet elejét értettem.

2020. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!