Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy már van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy már van "nem-műtéti" megoldás a tartós pénisznövelésre, csak a konkurencia miatt senki nem akarja megosztani a titkot a másikkal?

Figyelt kérdés
Én legalábbis tuti nem verném nagy dobra, ha bejönne egy ilyen-olyan praktika és azt tapasztalnám, hogy tartósan 17/4,5-ös farkam van a mostani 15/3,7-es helyett. Ha másnak elmondanám az talán még az alapból nagyobb farkát is megnövelné aztán szétterjedne egy csomó pasi között a hír és máris a nyakamba zuhanna a konkurencia és az átlag péniszméret a mostani 16-17-ről 20-ra nőne, aminek a nők örülnének a legjobban és én hiába növelem meg 2 centivel ugyanúgy az átlag aljába tartoznék. Szerintetek valóban az a helyzet, hogy vannak olyan készítmények/hatóanyagok, amelyek segítenek csak senki nem akar róla beszélni? Mert nem létezik, hogy a klónozások, agyműtétek, lombikbébik és lézeres szemműtétek világában egy rohadt hatóanyagot nem képesek a szakemberek kifejleszteni, ami a szivacsos állományt képes lenne tágítani. Mégcsak nem is olyan bonyolult szervről van szó: simaizomszövetből meg vérből áll az egész cucc. Valószínűleg globális összeesküvés folyik a háttérben és először számít másodlagosnak a pénz. De hát nem hiába mondják, hogy a szex a legnagyobb hatalom. Még nagyobb, mint a pénz.

2018. okt. 5. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs. Hatalmas üzlet lenne ugyanis, ha létezne ilyen módszer, senki nem tartaná meg magának, hanem meggazdagodna belőle.
2018. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Minek kellene? Az orális szexnél nem sok van ami jobb.

Ott pedig nem sok jelentősége van a ceruza méretének.

A kofferen is lehet nagy az ajtó, mert a cerka nem oda megy!

Gyerekkoromban nem volt nagy a cerkám, de nem agyaltam rajta hogy kicsi-e? Felnőttem, és nőtt velem némelyest. És ráadásul vérceruzám van. He lelankad össze tudom fogni a lábam közé, és úgy néz mi mintha puncim lenne! Mókás! :-)

2018. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1: Mondjuk igaz, hogy makro szinten azokat az emberkéket, akik feltalálják a növelés titkát azokat nem érné különösebben hátrány, mert amellett, hogy nekik is növekedne vszeg olyan kutatók nevéhez fűződne, akiknek a szex és a péniszméretből adódó egonövelés csak sokadlagos tényező. Az biztos, hogy messze lealázná a fegyver és olajipart is. A K+F terén ebbe kellene fektetniük az országoknak, nem pedig az olyan kamu területekbe, amelyek úgyse fognak megoldódni (globális felmelegedés, rák stb.).
2018. okt. 5. 10:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira vicces, hogy azt hiszitek, a farokméret minden... Elárulom, ha lenne egy teljesen elérhető, otthon alkalmazható egyszerű módszer mindenki számára, és mindenki megnövelné a farka méretét, akkor szép lassan rájönnétek, hogy alig tudtok nőt találni, akinek ez megfelel.
2018. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima izomszövet mi? Meg a globális titkolózás a lőcsnövelés miatt. Oké.
2018. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi bajod van a méreteddel, de teljesen normális. Esetleg egy picivel lehetne vastagabb, de az se létfontosságú. Inkább tanuld meg úgy használni, hogy a csajok attól ájuljanak el, hogy milyen jól használod.
2018. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szánni való vagy, hogy minden nap a farkaddal jössz, de ha épp nem azzal akkor meg az alacsonyságoddal xD
2018. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

jelqingeztél e ezen a héten egyszer is 50ismétlést?

húztad e a köldöködig és számoltál e 30ig egyszer is a héten?

rajta volt a pumpa a héten egyszer is 10percig?

melegvíz alatt egyszer is átmasszíroztad ?

húztál e már egyszer is neked való méretű karikát a tövére csak úgy játszásiból?

Na utána majd beszélhetünk anáza titkos növelő módszeréről az a titok hogy nincs is titok!

2018. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van műtétmentes pénisznövelés! Erekciónak hívják! Az enyém háromszorosára tud tőle dagadni!
2018. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy én is így gondolom. Ha létezne egyszerű növelési módszer, az nyilván nem úgy működne, hogy mindenkiét felhúznák pontban 18 cm-esre vagy 20 cm-esre. Hanem a meglévőn tudnának nyújtani valamennyit, mondjuk 2-3 cm-t. Ezzel viszont a "rangsor" aligha változna, mert nyilván nemcsak az átlagon aluli mérettel rendelkezők vennék igénybe, hanem az átlagos méretűek is, meg valószínűleg az átlag felettiek egy része is.
2018. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!