Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudtem egy kolleganommel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem egy kolleganommel egy ceges rendezvenyt kovetoen. Utolag azt mondta, hogy csunya es aranytalan a farkam?

Figyelt kérdés
Korabbam nem mondtak nekem hasonlot. Ez azert kedvem szegte. Mitol lesz csunya egy farok? Nok valaszara vagyok kivancsi. Adott esetben kepet is kuldok privatban. Egyaltalan, mi tehetnek a farkammal? Mert borotvalom, karbantartom stb. Valaszaitok elore is koszonom!

#farok #Penisz; ferfi
2020. márc. 5. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Fogkefém mosd le minden reggel és este.
2020. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Számomra például az ilyen kúp alakú farok visszataszító. Ami a tövénél vastag, a makk meg már pici.
2020. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz tenni vele, elfogadod hogy ilyen és kész.
2020. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Na varjunk. Itt nem a farkad a csunya es aranytalan, hanem a kolleganod reakcioja. Errol fenykep nelkul biztosithatlak!

Ferfiak tudnak nagyon taplok lenni nokkel, de ugy tunik, viszont. A szomoru, mikor nem az kapja a bantast, aki megerdemli.

Megsertetted, bunko voltal veletlenul vele? Bosszunak szanta?

Bantani akart teged, ez biztos. Ja. Es ha valakinek a farkat csunyanak es aranytalannak talalna egy no, de azert lefekudt, akkor nem mondana ilyet!

Relax.

2020. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Szóval mutogatni akarod a farkad?! Dehogy volt ott kolléga nő!😃
2020. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert mondhatta, en meg egy pasinak sem mondtam ilyet, es nem is tunt csunyanak egy farok se. Mostar nagyon kivancsi vagyok mi lehet olyan csunya rajta. Kuldd el.
2020. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha esetleg a makk kisebb vagy jóval nagyobb a farok többi részéhez kepest

Ha eltérő a szín nagyon makk pirossas a többi rendes bőr szín

Ha girbe-gurba

Ha túl nagy here túl pici here



Képet küldhetsz nyugodtan

De amit fentebb írtam nagyon ritka

N

2020. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Tuti valami komplexusos kismellu pitsa volt. Szilikonos istennok nem mondanak ilyet.
2020. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Be volt rúgva a kolleganő,vagy nem sikerült a csucsra juttatnod,azért mond ilyeneket.
2020. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak bosszúból mondta, én nem láttam még csúnya farkat. Küldj képet és megmondom, hogy mi az én véleményem róla.
2020. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!