Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan oldjuk meg a házibuli...

Hogyan oldjuk meg a házibuli után a Mondocont (egész napos nagy rendezvényt)?

Figyelt kérdés
Péntek esti ereszdelahajam házibuli után másnap mondoconra szeretnénk menni. Mind a házibulira és mind Mondoconra kocsival szeretnénk menni. A házibuli este 9-től 5-ig fog tartani. Viszont nekünk már 6-kor indulnunk kéne Mondoconra és félő hogy 1 óra alvástól nem fog kimenni a végtelen alkoholmennyiség és nem fogunk kijózanodni. A másnaposság nem számít. Vagy mennyit aludjunk, hogy utána onnan el tudjunk indulni? Haza már lehetetlen lesz jönni con előtz mert messze van a lakórésztől a házibuli és totál ittasan nem fogunk vezetni haza 20 percet. Szóval mennyit aludjunk és hogyan bírjuk ki az atom másnaposságot vagy hogyan legyen erőnk egész napos mondoconra? A pia mennyiségét nem fogjuk csökkenteni, egész éjjel szeretnénk inni amennyi belénkfér és ki nem jön :D Mindenki tanácsát várjuk, és hátha valakinek van erről tapasztalata. 18/F

2018. ápr. 6. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy erre a válaszra vársz, de én tuti lemondanék a buliról, ha tudom, hogy másnap egész nap pörögni fogok. A leírásod alapján te a jótündért várod, aki jön és egy pácaintéssel elintézi neked, hogy minden beleférjen. Pedig nem fog, valamiről muszáj lesz lemondanotok.
2018. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azt hogy mennyi alvás kell nektek azt csak ti tudjátok. Azért annyit aludjatok hogy ne legyetek közveszélyesek.

Én úgy tudom hogy alkohol fogyasztás után azért a 24 órát illik megvárni mielőtt kocsiba ül az ember. Persze egy sör más mint egy fél liter vodka.

Szerintem vagy a sofőr nem iszik (ez a legjobb) vagy mentek tömegközlekedéssel.

Ivás után ne üljetek kocsiba mert elkap a rendőr (jobb esetben és teljesen jogosan). Kicsit bicskanyitogató lenne ha az ittas vezetés benne lenne a pakliban.

Emellett hivatalosan a hungexpo területére se lehet ittasan bemenni. Az már más kérdés hogy conon általában nem érdekli a biztonsági őröket. De az ittas és drogos idiótákkal állandóan csak a gond van.


Azt hiszem hogy vagy tartjátok a mértéket, vagy választotok a buli és a con közül. Erre nincs más megoldás.

Most AMTS-en 2500-ért lehetett a hungexpo előtt parkolni. A 10-es busz meg ingyen a bejárat előtt letesz. És azon lehet kialvatlannak és másnaposnak is lenni.

2018. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem akarunk egyikről sem lemondani. Egy régi jó barátunknak vana születésnapja aki kérte hogy érte a májunkat is igyuk ki magunkból de a mondocont is mióta szervezzük jó sokan. Nem Pestiek vagyunk, ezért kell a kocsi, hogy 2 óra alatt bejussunk. Mert vonattal és bkv-vel halál odavissza. Szóval tuti nem fogunk lemondani egyikről sem. De ha mondjuk alszunk 4 órát az elég a józanodáshoz?
2018. ápr. 6. 15:57
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ennyire hangsúlyos, hogy addig igyatok, amíg meg nem vakultok? Annak semmi értelme sincs, hogy utána azt sem tudjátok, hol vagytok, mert az nem szórakozás. Ha kicsit érettebben állnátok ehhez, és csak annyit innátok, hogy jól érezzétek magatokat, akkor még másnap élvezni is tudnátok azt a rendezvényt.
2018. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
van taxi, vagy meg lehet kérni valakit, aki nem megy a házibuliba, hogy vezessen ő, meg van tömegközlekedés is...
2018. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Megoldás: ne részegedjetek le. Nem arról van szó, hogy egyáltalán ne igyatok, csak ne rugjatok be. Mért nem lehet józanon szórakozni? :)
2018. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Semmi értelme inni ha nem részegedsz le ez alapszabály :D
2018. ápr. 6. 17:57
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7, ez hülyeség. -.-


Mi a jó abban, hogy a sárga földig isszátok magatokat, aztán másnap nem emlékeztek semmire, és még pocsékul is érzitek magatokat? Mert szerintem semmi. :)

2018. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mi jó abban hogy gátlásokkal televagyunk és saját magunk vagyunk a szerencsétlen személyiségünkkel? XD
2018. ápr. 6. 18:16
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#9, a gátlásokat józanon is le lehet kűzdeni, nem kell hozzá szétcsapatni magunkat. :)


Legalább most az egyszer ne csináljátok, mert másnap nem fogjátok tudni élvezni a szuper programokat a mondoconon. Irigyellek benneteket, hogy eljuttok, nekem még sosem sikerült. :)

2018. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!