Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen érzés orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen érzés orálisan kielégiteni egy nőt (kinyalni)?

Figyelt kérdés

Kissé elzárkózom ettől ,mert gusztustalannak tartom, de meggyőzhető vagyok :)


Mi benne a jó?



2020. márc. 5. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs benne semmi jó.
2020. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Isteni főleg ha finom a punci nedve 😆
2020. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Izgato, meg finom. Na meg oromet okozni a parodnak mindig jo. :D te is no vagy, h gusztustalannak tartod?
2020. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, én férfi vagyok.
2020. márc. 5. 15:03
 5/19 A kérdező kommentje:
Mihez tudnátok hasonlitani az izét?
2020. márc. 5. 15:04
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha undorodsz tőle, inkább ne csináld! Egyébként szerintem sem valami nagy érzés. Szopni se szeret minden nő, meg lenyelegetni az anyagot...
2020. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglak győzködni, mert minek is...

Én imádok nyalni, és ebből kifolyólag tudok is!

Neked meg azt ajánlom, hogy ha gusztustalannak tartod ezt, akkor ne csináld, mert úgysem leszel jó benne, pont ezért mert undorítónak találod.

Ezt csak úgy lehet jól csinálni ha imádod a nyalást!

De a csajok is akkor szopnak igazán jól, ha szeretik is csinálni.


33/F

2020. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Én pl. nem undorodom tőle, még sem szeretem. Nem azt jeleni, hogy utálom, de szeretni sem szeretem. Nem is vagyok jó benne, barátnőm szereti ha csinálom, de nem kezd el vitatkozni, hogy ha esetleg arról beszélek, hogy nem éppen az erősségem:D Én másban vagyok jó és azokat jobban is szeretem. Számomra egyáltalán nem egy elképesztő dolog a vagina látványa sem. Nem taszít, valamennyire izgató, de túlzásnak érzem, hogy itt mindenki ódákat zeng mindről. Vannak mondjuk kifejezetten csúnyák is, attól mondjuk viszolyognék is. De a lényeg, hogy messze nem az a legvonzóbb egy nőn számomra. A nyalás így nem egy hatalmas dolog nekem. Az íz sem tényező itt, találkoztam sóssal, savanykással és a jelenlegi páromnak pl. íztelen. Az a jellegzetes szaga sincs meg. Viszont az biztos, hogy én nem nagyon tudok levegőt venni, hogy ha próbálok figyelni és közben mozgatom a nyelvem. Így soha nem kapok levegőt közben, emiatt is lesz a majdnem semleges hozzáállásom inkább negatív egy picit. Ha csinálom így nem magam miatt csinálom
2020. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom így képeztetni a párom. Felizgat engem is ahogy látom a nyalás folyamán egyre jobban felizgul és végén ahogy elélvez és luktető puncija néz rám szeliden. Alig bírok magammal én is.
2020. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem hogy orgazmusig izgathatom. Egyébként nem egy nagy élmény, az ízért sem vagyok oda, néha a szőr is bezavar, viszont amikor sóhajtozva élvez és nyomja a fejem a puncijához, az mindent megér ;)
2020. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!