Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap a baratnom megprobalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a baratnom megprobalt oralisan kielegiteni, es jo erzes volt de nem tudtam elmenni es sajnos nem tudom mit csinalhatott vagy csinalhattam rosszul Tudnatok mondani valami tippet? En meg szuz vagyok ha ez szamit

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először ismerd meg magad, és akkor tudsz is segíteni a barátodnak. Ha még te sem tudod, hogy hogy lehetne jobb, akkor a barátod honnan tudná?

Jelezd, ha jön a az orgazmus, és akkor felgyorsít, a csiklódat jobban fogja izgatni. Kommunikáljatok közben, adj jeleket, hogy neked hogy jobb.

2018. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátod akkor csinálja jól, ha minél később tér rá a csiklód direkt izgatására. Kerülgesse, mint macska a forró kását, mindenhol járjon a nyelve, csak ott ne, legfeljebb véletlenül érintse. Amikor már reszketsz a vágytól, csak akkor tegye rá a nyelvét, minél szélesebb, nagy felületen, és előbb lassan, finoman, majd kicsit erősebben mozgassa. Ha eléggé türelmes volt az elején, akkor fél perc is elég lesz, nem fog elfáradni a nyelve, ami a nyalás buktatója.

Te mit tehetsz? Add neki ezt oda... ;) És persze utána viszonozd!

2018. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jól nyalt! Röviden!
2018. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, az előbb nem volt rajtam szemüveg, és rosszul olvastam a kérdést (barátnőm-barátom).

Talán mégsem vész kárba, ha fiúk olvassák, pl. te is, lehet haszna.

Neked az a válaszom, hogy a barátnődnek mutasd meg, hol van a makkod alatt a legérzékenyebb pontod, és mondd meg neki, hogy vegye a szájába, és a nyelvét helyezze rá, picit szívja, és körben simogassa. Te csak fogd az arcát, az ujjaiddal nyúlj az álla alá, és érezd-élvezd, amit a nyelvével csinál. Pár perc elég lesz neked. :)

2018. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy mindenki félreértette a kérdést! :D

De én észrevettem és javítottam...

2018. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!