Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell lovagolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell lovagolni?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal de egyszerűen nem megy, tudom hogy ő vágyik rá de akárhányszor próbálkozom olyan mintha nem érezne semmit, semmi reakció. Mi a technikája?
2020. márc. 5. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Kis farokkal nem szokták élvezni
2020. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tapasztalni, kinek mi a jó. Ne csak ki-be mozogj hanem tekerd a csípőd körbe-körbe. Legalábbis az én férjem ezt élvezi.
2020. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Lovardában mgtanítják.
2020. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálam lehet venni leckéket! ;)
2020. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Körkörös mozdulatokkal mozogsz rajta, ez izgatóbb látványra a pasiknak. Vagy csak fel-le csinálod egyre gyorsabban.
2020. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ráülsz és mozogsz, hogy máshogy lehetne? :) csinálhatod térdelve és előre-hátra ill. tekergetve a csípőd, vagy beleguggolsz (mondjuk oda kell ám majd némi combizom pár perc múlva rájössz miért :) ).

Egyébként mondok tutibb tippet: kérdezd meg a párod hogy szeretné, avagy tedd a kezét a csípődre és kérd meg mozgasson, jelezze a tempót.

2020. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Azt szeretem, ha alaposan tekergeti a lány a csípőjét, néha gyengédebbet, következő pillanatban jó erőset belecsavar, határozottan tekeri, hogy kihegyezze alaposan a péniszemet. Ne csak előre és hátra mozogjon a farkamon, hanem le és fel is, ezt leginkább akkor tudja megcsinálni, ha felguggol, kapaszkodik a vállaimba és mehet a csattogós lovaglás. Persze ekkor én, mint férfi rámarkolok alulról a popsira erősen, segítem tartani és motiválás gyanánt jó csattogósan rá is csapok olykor mozgás közben. Aztán van, hogy megállítom a nőt, és én mozgok alatta keményen, csípőmet tekergetve. A legjobb, amikor játszik guggolva a nő a farkammal, épp hogy csak a makk hegyébe ül bele és így körözik rajta, majd kegyelemdöfésül tövig belecsücsül és kezdi a tekergetést vadul. Amikor nem guggolva tekereg a farkamon, hanem hagyományos lovaglóban, imádom azt is csinálni, hogy magamra borítom a nőt, egyik kezemmel összefogom a háta mögött a csuklóit, másik kezemmel a hátát simogatom, vagy átkarolom, esetleg a tarkóját megtámasztom, és így döföm. De azt is imádom, miközben lovagol, széthúzom a farpofákat, és jól megujjazom a popsiját keményen, vagy csak benntartom egyik ujjamat, miközben rajtam mozog, persze csak miután megnyálazta rendesen.

32F

2020. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem egész testtel kell lovagolni, hanem csipőből, csak a csipődet mozgasd, mint mikor buliban rázod a bullt😁

Lovaglóba könnyű rászorítani a farkára, imádni fogja

N

2020. márc. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!