Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély arra hogy megdugjam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy megdugjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam aki nagyon tetszik nekem, és amint meglátom őt feláll a farkam. Szép formás segge van és nagyon szép arca😍 A többi osztálytársaim szerint egy ku**a és ezzel valamilyen szinten én is egyetértek, De valahogy megtudnám dugni?

Éd vajon mennyi az esély arra hogy sikerül megdugnom?



2020. márc. 5. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Elég nagy ha egy K ahogy fogalmaztál. Légy határozott és tény néhány gesztust felé. Éreztesd vele hogy kell neked
2020. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed, de ezért tenned is kell ám, nem minket kérdezni.
2020. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, aztán kísérd haza, smacizd le. Be fog hívni a q_rvája. 😄
2020. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
S azt mi honnan tudjuk, hogy tetszel-e neki? Attól valakit még nagy k-nak tartanak még nem jelenti azt, hogy válogatás nélkül bárkivel. Próbálj bevágódni nála a nélkül nem fog menni akár szűzikét játszik akár nyitottabb típus.
2020. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Van az ilyen lanyoknak surun viszket a puncijuk :)
2020. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Elmesélek nektek egy történetet tanulságképpen.

Na szval, ennyi idős koromban nekem is tetszett a fél osztály, majd' mindegyik csajba szerelmes voltam (különböző időszakokban) s otthon szorgalmasan recskázgattam is mindegyikre gondolatban. Ahhoz viszont balf...sz voltam, hogy bármelyiknél kezdeményezzek is, csak ábrándoztam. Nem is veszítettem el csak 19 évesen.

Egyetemen aztán kikupáltam magam, mind megjelenésben, mind stílusban, mind kezdeményezőképességben, mind csajozásban. Asszem' 23 körül voltam amikor áthívott egy haverom egy másik egyetem bulijára. Nos ott találkoztam egy volt osztálytársnőmmel - ő sem volt egy visszafogott lányka, de nem volt köztünk semmi. Helló-szia-dejóhogylátlak-idejársz stb. a szokásos duma, majd elmondtam, hogy óóó hát én végig szerelmes voltam beléd és hasonlók (nem voltam már szomjas). Nagy szemekkel nézett rám, ó hát miért nem mondtad annak idején? A lényeg, 5 perc múlva már smároltunk, 15 perc múlva meg indultunk fel a koliba :)

Tanulság: az ábrándozás kevés ahhoz, hogy eredményt érj el, sportnyelven szólva lelátóról még nem lőttek gólt, ki kell menni a pályára ha játszani akarsz.

2020. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki nem olvasná végig az előzőt, itt a lényeg kiemelve mert nagyon igaza van:


"..... az ábrándozás kevés ahhoz, hogy eredményt érj el...."

2020. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Súgd a fülébe, hogy szo.pj le szépségem!!

Aztán írd ki mit reagált! 😲🤪


33/F

2020. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!