Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lábfetisiszták mentálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábfetisiszták mentálisan beteg emberek?

Figyelt kérdés
Ismerek egyet, elég betegesnek tartom, hogy a csajok lábáról kér fotót meg ilyenek.
2020. márc. 6. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudom de engem nagyon idegesítenek. Van a láb fétissel jóval durvább is de ennek ellenére valamiért mégis a lábfétis és annak kedvelői messze a legtenyérbemászóbbak..
2020. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ebben csak az a beteges hogy zaklatja őket. A csajok puncijáról se kérek képet, pedig az nem fétis. Csak elmúltam már 8 meg nem vagyok ennyire faék.
2020. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Mivan megihletett az egyik előző kérdés?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


A fetisizmus nem betegség, még ha a hétköznapi ember számára kicsit viszolyogtató is tud lenni, ahogy némelyik lábfetisiszta beszél a női lábakról. Lásd: a linkelt kérdés.

2020. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem beteg dolog vonzónak találni a párod lábát de azért akit csak az izgat hogy 24/24 nöi lábakat nyaljon az elég beteges. Lehet hogy képzeletben ez jól hangzik de azért a valóéletben nem túl izgató ezt csinálni. Én adtam már puszit a párom lábfejére de a talpát nem nyalogatnám. 21/F
2020. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az illető srác másik húzása, akit említettem a kérdésben, az volt, hogy titokban csinált fotót az egyik ismerőse lábáról....
2020. márc. 6. 16:51
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nagyon beteg. Tegnap ezt írta itt nekem egy majom:


Nyáron kifestve a talpad szandál papucs után nyalható?

2020. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Fogyatékos hulladék mind.
2020. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6


Erről beszélek!


Nincs semmi baj azzal, hogy ha egy pasi szépnek tartja a nők lábát.


De aki fetisiszta - aki kifejezetten a lábakra mozdul rá - attól eléggé beteg dolgok várhatók.


Ez pedig nem, nem egészséges.

2020. márc. 6. 17:07
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem attól betegek, hogy fetisiszták, hanem attól, amit ennek jegyében leművelnek.
2020. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Elszomorító, hogy alapnak számít a nőknél, hogy mindenkit betegnek skatulyáznak be aki odáig van a lábakért akaratán kívül. Én nagyon vonzódom a nekem tetsző nő lábához de nem csak a lába érdekel és nem csak az izgat fel. Inkább egy plusz dolog amivel örömet tudna okozni.


Mélyen elszomorító hogy mennyire elítélt dolog ez. Sajnos sok a hülye, de aki random meg akar dugni titeket meg a puncitokról akar képet az teljesen rendben van és csak ostoba. Aki ugyan ezt a lábaitokkal tenné az már beteges korcs.


Én egyébként mentálisan beteg vagyok, de nincs köze a lábfétisemnek a mentális betegségemhez.

2020. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!