Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erényövet szeretne hordani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényövet szeretne hordani a párom, hány naponta vegyem le róla?

Figyelt kérdés
nagyon nehéz eldönteni mert igazából ezt az egészet ő akarta, ő mondta h szeretné folyamatosan hordani, viszont 2 nap után már szenved h vegyem le róla. de én nem akarok olyan gyakran szexet, meg ennek pont az lenne a lényege h kicsit tovább rajta lenne nem? eredetileg úgy beszéltük meg hogy heti 1x veszem le (úgy olvastam sok helyen meg itt is), az nekem is pont jó.
2020. márc. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy pont ideális, jól gondoltad. :)
2020. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha ilyen hülye, akkor szenvedjen csak.
2020. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Húúúúú, hát ha emberek közé akarod "engedni" akkor azért azt naponta illik levenni különben lesz körülötte némi "illatfelhő" :D
2020. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Tísztálkodáshoz naponta, hátrabilincselt kézzel.

A többit viszont te döntöd el, hiszen nálad van a kulcs.

2020. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3as te mégis miről beszélsz???


Ugye tudod hogy a férfi erény öv semmiben nem gátolja a Sz*rast? Sőt megsugom, én pisalni is egész jól tudok benne. Kellett pár hét megszokni de most már az a fura ha nincs rajtam.


Kérdező, nagyon jó hogy belevagtatok! Egy új és izgalmas időszak elébe néztek mindketten!


24F

2020. márc. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rolandcsakany válasza:
100%
Heti egy megfelelő. Még szenvedni nem fog, de már elég, hogy kiéheztesd. Ha előtte le szeretné venni fizessen bánópénzt. De az csak arra az egy alkalomra szóljon aztán továbbra is egy hét. Tisztítani lehet a tusolóval levétel nélkül is. A víz befolyik oda.
2020. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!