Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a párom erényövet szeretne hordani? Mit lenne érdemes tennem, most hallottam először erről az egészről?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Az erényöv nagyon népszerű dolog volt már régen is a 15-16.században.

En úgy hallottam, hogy a háborúban lévő katonák feleségei használták, hogy ne tudjanak félreba.szni.

Persze nyilván ott sem mindenki használt ilyet.

Mostanában kezd újra elterjedni, csak most már inkább fétis jelleggel, főként az olyan férfiak szeretik magukon viselni akik szeretik ha valaki dominál felettük.


Én amúgy mindent megértek, de szerintem ez abnormális, mert még ha csak otthon akarná viselni az 1 dolog, na de mindenhol...

Az szerintem már nem csak 1 szexuális fétis, mert ugye az ember általában szex közben éli ki az ilyen hajlamait, nem mindenhol.

Szerintem fura... 🤔


33/F

2020. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Nem normális. Beteg
2020. jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Óh, ez nagyszerű! Véleményem az, hogy mindenképp engedd neki, kiváló játékszer, és nagyon új megvilágításba helyezi a kapcsolatotokat. Mindenképp érdemes szerintem kipróbálni. Mi is csak próba szinten kezdtük a párommal, ám csakhamar általánossá vált, és most már közel öt hónapja vagyok bezárva.
2020. jan. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem a dom/sub játékokat mindkét szerepben, így meg tudom őt érteni. Szerintem belemehetsz, valószínűleg részben így éli meg az intimitást. Mikor külön vagytok, akkor is "ott vagy vele", hatással vagy rá, mikor együtt, akkor pedig nálad van a kulcs.

Ha nem játszod ezt vele, azt kicsit elutasításként élheti meg, ez fájdalmas koppanás lehet neki, míg ha partner vagy ebben akkor gyakorlatilag nincs vesztenivalód, legfeljebb x idő után azt mondod, hogy hagyjátok abba.

Az hogy normális-e kérdéses, az ilyenek eléggé tabu témák, valószínűleg mély bizalmat táplál feléd. Szerintem ez a fétis, perverzitás még nem az egészségtelen szint.

2020. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!