Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik harmadik esély vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik harmadik esély vagy aki másodszor is elb. aszta annál örörkre vége?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
*örökre
2020. márc. 7. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam 2. sincs, van aki megadja az 1000-et is..emberfüggő
2020. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne? Én személy szerint hülyesének tartom ezt a divatos "nálam csak egy esély van" hozzáállást. Ez pontosan két dolgot feltételez:

-Én sosem hibázok

-Elvárom, hogy sose hibázz

Aki képtelen megbocsátásra, saját hibáinak belátására, újrakezdésre, annak kár bármilyen emberi kapcsolatban gondolkodnia, mivel az ezeknek sorozata, ahogy maga az élet is. Megnyugodhatsz, aki ezzel jön neked, az éppúgy nem tökéletes, ahogy te sem. Meg egyik párja sem, akivel az első hiba után szakít.

2020. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az új esély nagyban függ attól hogy mi volt az amit az illető elbszott... csak egy példa: ha a csajom megcsalna-ne adj isten- nagy valószínűséggel megbocsátanék neki hiszen szeretem. na de ha ezután is megtenné... mondom,ez függ az elbszás tárgyától.
2020. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Megcsalásról vagy miről van szó, mivel szúrtad el az első kettőt. Attól függ mennyire bántottad meg a másikat. Viszont meg kell próbálni, csak nyerhetsz, rosszabb biztos nem lesz mintha meg sem próbáltad volna.
2020. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsalrt nincs 2. esély, ha egyéb dolog történt, akkor szoktam adni.
2020. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!