Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hosszú egy pénisz akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszú egy pénisz akkor azzal sosem lehet rendesen szexelni?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos 19 cm hosszú. Még igaz hogy nem voltam lánnyal de szerintem ez túl sok. Pedig biztos az a jó érzés ha teljesen bemegy a punciba.

Ha szeret egy lány akkor sem fog tudni annyira tágulni hogy bele tudjon ülni teljesen?


2020. márc. 9. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Hát barátom, van 2 rossz hírem!

1. Nekem 20 centi!!

2. Ezzel a mérettel sem nagyon találok partnert :(

2020. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Ha szeret egy lány akkor sem fog tudni annyira tágulni hogy bele tudjon ülni teljesen?


A táguláshoz mi köze a hosszúsághoz? Az inkább a vastagságnàl fontos. Amúgy nekem is 19 cm és a 10 csajból akikkel eddig voltam, csak egynek ment be tövig. A többivel sajnos csak szenvedés volt. Egy rendes kemény *aszást nem lehet csinálni mert mindig figyelni kell.

2020. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem szerelemfüggő. Nekem már 16 cm is tud fájdalmat okozni, 19 tuti nem menne be tövig. Ettől függetlenül, ha kicsit odafigyelsz, kitapasztalod, hogy a lánynak meddig kellemes és úgy csinálod, ennyi.
2020. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
19? Ezt beszoptad...max férfi seggbe rakd..
2020. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

#1 miért gondolod, hogy a farkad méretével kell nőt találj?? Így nem is lesz sose. Szerencsére.

#2 ha neked tíz csajból csak egynek ment be tövig, akkor te nagyon-nagyon balfax vagy az ágyban. Bár inkább valószínű hogy kamuzol, és fogalmad sincs mit beszélsz. Ez már csak azért is valószínű, mert az hogy négy kommentelőből háromnak van 19-20cm, az teljesen kizárható.

A 19-es méret nem számít extrém nagynak, megfelelő odafigyeléssel kivétel nélkül minden nőnek élvezetes tud lenni!

2020. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Aterzem a problemad. Inkabb le se irom, az enyem mekkora, de eddig meg nem talaltam not akinek ne fajt volna. Az a baj h az enyem meg vastag is hozza... Valoszinu olyat kell talalnunk aki birja az oklozest is.
2020. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megfelelő izgatással és előjátékkal nálam nem jelent problémát.
2020. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
19 centis pénisszel te már rég egy rakás nőt dugtal volna barátom. Csomó ribinek a nagy fütyi kell, ilyenkor szájról-szájra terjed a hír, hogy neked nagy van. Szóval szerintem te a segglyukadtól méred a 19-et, ezt hidd el nekem.
2020. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
A férjemnek 21 centi van (lemértem :D ), és egyáltalán nem okoz problémát. A tágulás valóban a vastagságra értendő, ez kellő előjátékkal a legtöbbeknél működőképes tud lenni, de persze nem mindenkinek kényelmes, a hossza az viszont tényleg anatómiai adottság nőnél is. De csomó pozíció van, ahol nem zavaró. Mondjuk nem egy kutyapózzal kezdeném, de egy hagyományos misszionárius, vagy még jobb, lovagló, ahol a lány irányít, nagyon is kényelmes tud lenni ekkora szerszámmal- sosem csúszik ki, akármennyire intenzíven ugrál rajta, és elég nagy a játéktér, hogy úgy mondjam :) Illetve ha egy lánynak ez esetleg túl hosszúnak bizonyulna, akkor vannak olyan pozíciók, mint hason fekve, zárt lábbal hátulról, vagy oldalt fekve hátulról, amikor a hosszú pénisz kifejezetten előny. Szerintem sem kirívóan nagy a 19 centi, nekem a legfájdalmasabb élményem eddig 14 centivel volt (ami mondjuk bemondás alapján volt annyi, simán lehetett az kevesebb is), ha valaki durva és nem figyel oda, az mérettől függetlenül kellemetlen lesz.
2020. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tök hihető, hogy valakinek nagy farka van és ilyen problémái vannak :D
2020. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!