Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hosszú egy pénisz akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszú egy pénisz akkor azzal sosem lehet rendesen szexelni?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos 19 cm hosszú. Még igaz hogy nem voltam lánnyal de szerintem ez túl sok. Pedig biztos az a jó érzés ha teljesen bemegy a punciba.

Ha szeret egy lány akkor sem fog tudni annyira tágulni hogy bele tudjon ülni teljesen?


2020. márc. 9. 08:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Volt barátom akinek ennél is nagyobb volt mégis betudtam teljesen fogadni
2020. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Full kamu az egész.

Egyetlen ember nem kamuzott, az a 9-es.

Egy átlagos nő így áll hozzá, csak itt a gyakorin menő ez a "jaj, nekem már a 12 is fáj"

Akkor akaszd fel magad!:D

2020. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Most ti tényleg válaszoltok erre az átlátszó kamura?

Nyilvánvaló hogy ez egy kérdésnek álcázott felhívás.. szegénykém azt hiszi, hogy tolongani fognak a nők 19 centis kis cerkájához amit még nem is használt.

2020. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12 így van!

Szeretik ha nagy, kevés kivétellel, csak itt a gyakorin nyígnak a szüzek - akik nem is tudom minek szólnak hozzá - hogy a nagy az nem jó!

Ha teheti, a legtöbb nő a nagyot választja.

2020. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Ez így van! De azért vannak határok! Tud egy farok fájni csak a méretétől, még ha nem is hiszed. Nekem egy volt eddig amire azt mondtam, hogy már nem minden helyzetben igazán jó, és ez a méret miatt volt (a pasi húsznak mondta, én nem méregetek farkakat). Ebben az esetben a hosszúság tud kellemetlenséget okozni. Összesen három olyan farokkal volt dolgom amit nagynak mondanék, ebből egy 18as volt a csúcs mindenben, de valszeg a hozzá tartozó pasi volt fontosabb mint maga a méret. És hogy legyen viszonyítási alap, kb harmincöt pasira jön ki ez a három, szóval az itteni bemondott méretek nagy arányát is tessen mindenki a helyén kezelni (pl nem elhinni).

Az életmódomra vonatkozólag nem kérek megjegyzéseket, most nem az itt a téma.

2020. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Van egy jó meg egy rossz hírem. A jó hír, hogy az számít tudod-e használni, ésszel, megfelelő előjátékkal, a partnerre figyelve stb. és mérettől függetlenül tudsz örömet szerezni a partnerednek.

A rossz hír, hogy ha a cerkád méretét tartod a legfontosabbnak akkor fejben még ott tartasz hogy sosem fogod tudni kipróbálni élőben ami a nadrágodban van. A nők nem vonzódnak azokhoz a fiúcskákhoz akik a péniszméretüket tartják a legfontosabb értéküknek.

2020. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!