Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő sokat vagy keveset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő sokat vagy keveset szexelt mondjuk 30 éves koráig, azt észre lehet venni a punciján?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
😂
2020. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem! Van aki genetikailag szűk és hiába él rendszeresen szexuális életet akor is az marad van aki genetikailag tágabb hiába szexel keveset akor is lazább a hüvelye
2020. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tágítja szándékosan (öklözés), akkor nem.
2020. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem , nekem pls másnapra vissza áll annyira mntha nem is lett volna semmi , ugyanakkor aktusnál izgalom hatására könnyen alkalmazkodom a pasihoz
2020. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem, sehogy sem lehet észrevenni. Genetikai adottság, viszont tanulható hogy el tudja jobban engedni a hüvelyizomzatát - ahogy az is, hogy össze tudja szorítani (ld. Kegel gyakorlat).

Mindazonáltal... ha egy nő 30 éves koráig keveset szexel akkor részvétem neki, az életben az egyik legjobb dolgot nélkülözi.

2020. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs osszefugges.

Csak ahogy masok is irtak, aki emiatt feszult, ideges, az az izmait esetleg nem tudja ellazitani.

2020. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!