Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem szerint keveset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem szerint keveset szexelünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Negyvenöt éves vagyok, értelmiségi, tíz éve házas. Én sokat dolgozom, két állásban, hogy az anyagiakat biztosítani tudjam.

Fáradt vagyok, éjjel pihenni, aludni szeretek; a feleségem viszont szeretkezni. Nekem hetente egyszer elég lenne, neki a napi egyszer is kevés. Mit tegyek?



2019. szept. 29. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hozz kompromisszumot.

Pl heti 3-4 szex?

2019. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk meg pont fordítva vagyunk.
2019. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Enged hogy mással dugjon mert ebből válás vagy megcsalás lesz

De amúgy annyira nehéz egy pici időt fordítani a feleségedre ? Gondolom főz mos takarít gyereket nevel . Tiszta a lakás van tiszta ruhád van meleg étel az asztalon .

Más férfi még össze tenne a kétkezét h az asszony kívánja ennyire

2019. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Keress neki szeretőt! :)
2019. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Király Péter 1 ***** válasza:
30%
Gyertek el hozzám, életet viszek belétek.:)
2019. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Szívesen segítek! :D


24/f

2019. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont volt itt egy fickó, aki azon panaszkodott, hogy ő akarja hetente többször, a neje meg max havi 1x

Neki is azt tanácsoltam, hogy meg kell keresnetek az arany középutat.

Mondd el a nejednek, hogy kívánod és szereted őt, de nagyon fáradt vagy. Majd mondja el ő is, hogy ő mit gondol erről...stb. beszélgessetek!

2019. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Csereljunk baratom, én 42 vagyok és az asszony az akinek elég csak rágondolni. :-)
2019. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Add át neki az egyik munkahelyed, akkor egy energiaszinten lesztek, és dughattok hetente 3szor.
2019. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek sokat, mondd el neki őszintén, hogy fáradt vagy a sok munka miatt.


Emellett próbálj a pihenésre is figyelni, ne hajtsd túl magad a munkában.


Egyéb időrabló, értelmetlen tevékenység nem szokott beszippantani? Pl. sok tévézés, internetezés - az ember ezeket gyakran túltolja, és leggyakrabban semmi hasznuk, csak az órák mennek vele. Ha ezekre tudatosan figyel az ember, sok időt tud nyerni, amit lehet valódi pihenésre fordítani.


Különösen próbálj a kikapcsolódásra figyelni a hosszú hétvégéken, szabadságokon. Ha olyankor kipihentebb vagy, sűrűbbre tudjátok venni a dolgot.


Ha a fáradtság miatt sokszor a testiséggel nem is tudsz neki örömöt szerezni, legyen rá gondod, hogy egyéb formákban mindig gyengédséggel, kedvességgel, figyelmességgel legyél a feleségedhez. Sok beszélgetés, őszinteség, szeretet, intimitás. Ezek mind segítik a testiséget is.

2019. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!