Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok amikor hazamentek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok amikor hazamentek, milyen okból vinnétek a bugyit a szennyestartóba?

Figyelt kérdés
Szóval munkából hazajövet a szobában levetkőzött az asszony, a többi ruhát a szobában hagyta, csak a bugyit vitte ki a szennyesbe?

2020. márc. 9. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a többi ruhát még felveszi még egyszer. Vagy külön mossa, stb. Megjött neki. Kérdezd meg.
2020. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Most ez komolyan kérdés? Ezer emg egy oka lehet. Például az, hogy az alsónemű minden nap szennyesben végzi, de a többi ruhát (nadrág, felső) nem feltétlen kell minden használat után kimosni, talán ezért nem vitte a szenynesbe. Vagy épp megjött neki a menzesze és koszos lett a bugyija, vagy bármilyen egyéb folyástól, akármitől cserére szorulhatott.
2020. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Vagy fehér folyása van vagy benedvesedett vagy megjött neki :P vagy sáfránycsíkos a bugyikája és nem akarta h meglássad :P
2020. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Sok oka lehet, nem feltétlen kell rosszra gondolni. Lehet menses, többféle folyás is ,akár fertőzéses vagy élettani pl ovulációkor. Vagy egyszerűen rohanós napja volt és megizzadt.
2020. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Valószínűleg teljesen benedvesedett egy másik pasasra és nem akarta hogy sejts valamit.
2020. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Spermafoltos.
2020. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha felreleptem volna, pont hogy az egeszet a szennyesbe dobnam. Mert nem gyanus, ruha is kanszagu, stb...

Az viselkedik igy, akinek nincs oka mit titkolni.

2020. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Istenem🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2020. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

A bugyi! Hol a bugyi? Újra elvesztettem minden józanságomat. Felborogattam minden szennyest, belenéztem a mosógépbe, de nem találtam. Visszavette volna? Nem, ilyet sose csinálna. Ki kellene mennem megnézni. De hát csak törülköző volt rajta! Alatta ott lett volna a bugyi? Egyáltalán milyen bugyi is volt rajta? A fehér. A fehér? Tényleg, dobbant meg a szívem. A fehér, a tanga. Hol van? Újult erővel kezdtem kutatni. Újra szétdobáltam mindent. A szennyesek között találtam meg. Bele volt csavarva egy piszkos pólóba. Az enyémbe. Szinte elsírtam magam, hogy éppen az enyémbe tekerte. A bugyi ugyanis el volt szakítva.

Összecsuklottam.

2020. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

#9 es folytasd még :D

kérdező,nyilván okkal kérdezted,esetleg van valami gyanúd hogy az asszony nem jár egyenes úton? a válaszolók többsége magától értetődő választ adott,hiszen egy nő cserélje már a bugyiját mindennap. de benned miért merült fel a kérdés? eltért a napi rutintól a bugyi szennyesbe való dobása? netán 2 naponta váltja? most bennem is felmerült a gyanú,mert a többiek válasza túl természetes volt...

2020. márc. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!