Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az a látvány település...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a látvány településeteken sétálva nyáron, ami után úgy éreztétek, ha hazamentek, azonnal rá kell rántanotok?

Figyelt kérdés

Bármilyen női test, amit végignéztetek, és mert kevés ruha/kivillanó testrészek voltak, ezért felrobbant tőle az agyatok, és otthon könnyíteni kellett.

Nekem még 6 éve volt egy ilyen, amikor egy bomba MILF-et, sőt, maturét láttam, ha jól emlékszem, bokalánca is volt magassarkúja felett, meztelen lábfej, elképesztő látvány volt, igényes nő. Nem volt rajta gyűrű, tehát akár le is szólíthattam volna, de nem mertem, pedig egy helyen szálltunk le a buszról. De volt már olyan is, hogy a buszon a nő a kevés lábhely miatt nem tudta keresztbe tenni a lábát, ezért majdnem be lehetett látni a szoknyájába, mert nem tette rendesen össze a lábait. Hazamentem, azonnal magamhoz nyúltam.


28F


2019. jún. 28. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mozgólépcsőn felfelé, előttem állt egy csaj, seggbevágós rövidnaciba. Hosszú lábak, kerek segg. Gyönyörű volt. Rohantam haza spriccelni. :D


f/28

2019. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem inkább az edzőteremben szokott lenni ha meglátok valakit aki baromi szexi
2019. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

#2

[link]

:D

2019. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3: az a durva, hogy látszik az arcán, hogy szép lenne, ha lefogy és mondjuk csinál egy kis bőrfelvarratást, rá se ismernél 5 év múlva... mindenki nyomulna rá, és meglepődnének, ha mutatna magáról egy régi képet


28F

2019. jún. 28. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmik:


[link]

2019. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kisördög1 ***** válasza:
100%
"5"-s: ez durván szexi, erre én is kirántanám!
2019. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Most nyáron a városban elképesztő, hogy a lányok milyen lenge öltözetekben járnak. Ami nekem teljesen elveszi az eszem, az az, mikor vékony majóban, vagy pólóban járnak melltartó nélkül az utcán, és teljesen kivehető a mell alakja, szinte még a bimbóudvar is látszik, gyakorlatilag mintha meztelen lenne.
2019. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!