Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi a szex ideális időtarta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a szex ideális időtartama? 19/F

Figyelt kérdés
Előjátékkal kb 20-25p de maga az együttlét nálam az olyan 10p. Ez mennyire rossz? Vagy mi számít átlagosnak?

2020. márc. 10. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Sztem 45-50 perc az már jó
2020. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hangulat függő.

Van, hogy 15 perc, van hogy 45.Van, hogy 1 óra is kevés.

2020. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Mindennel együtt kb 1 óra
2020. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegnap mi 55 percig szexeltünk, ebben az előjáték nincs benne. Azért ilyet ritkán csinálunk, de most nagyon megkaptam a magamét. :) Amúgy 15 perc aktus már teljesen jó szerintem.
2020. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 perc. Ebben benne van a levetkőzés, a zuhany, a felöltözés és, hogy fizetek.
2020. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak páronként más, de még ugyan azon párnak is más és más. Mikor hogyan jön össze. A lényeg, hogy lehetőleg mindketten élvezzék és túl jussanak a csúcson.
2020. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 exronin ***** válasza:

Itt mindenki maratonista, nem tudtad? 😀

Megnyugtatlak, a nőknek fogalmuk sincs, hogy mennyi idő tellik el, nem is érdekli őket, a férfiak, meg minimum a duplàját hazudják.

A magyar átlag a behatolástól az ejakulációig 8, mondom nyolc perc.

Az egy órás fűrészelès nem gondolnàm, hogy bármifèle szenvedèlyt tartalmaz, sőt, szerintem kínos mindkét félnek.

2020. márc. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk rendkívül nagy a szórás. A másfél perctől a másfél óráig minden előfordult már.
2020. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!